Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Újra Sotoppolok Magyarország...

Újra Sotoppolok Magyarország körül. Jön valaki?

Figyelt kérdés
Útvonal: Budapest, NYUGATI PU., WESTEND C.C.-Göd-Vác-Szendehely-Rétság-Érsekvadkert-Ipolyszög-Balassagyarmat-Szécsény-Salgótarján-Kisterenye-Pétervására-Szarvaskő-Eger-Füzesabony-Mezőkövesd-Nyékládháza-Polgár-Tiszavasvári-Nyíregyháza-Debrecen-Berettyóújfalu-Szeghalom-Békéscsaba-Orosháza-Szeged-Baja-Bátaszék-Mezőcsény-Bonyhád-Pécs-Szigetvár-Kaposvár-Böhönye-Nagykanizsa-Zalaegerszeg-Vasvár-Körmend-Szombathely-Sárvár-Pápa-Győr-Komárom-Nyergesújfalu-Esztergom-Dömös-Szentendre-Budakalász-Budapest, Margit híd, BUDA.

2012. febr. 8. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Indulás: 2012. FEBRUÁR 27. HÉTFŐ... kb. egy hetes túra. Lányok, és fiuk is jöhetnek. Én 19 éves fiu vagyok. Aki jönni akar, az szóljon Február 17-ig. Ami kell: költőpénz kajára, szállásra, stb., váltóruha. Ami jó ha van: esőkabát, vízálló táska... ha még valami felmerül, akkor leírom. Ha kérdésed van, csak nyugodtan írd le, és válaszolok! :)
2012. febr. 8. 11:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mennék,de 2 okból is elvetettem.

Az egyik hogy február az indulás ideje.Ilyenkor télen nem a legjobb egy körutazás.A hideg miatt nem sok mindent lehetne megnézni,élvezni az utat.A nyár sokkal jobb választás lenne,arról nem is beszélve,hogy könnyebben adnak szabit is.

A másik ok,hogy 1 hét alatt megtenni ezt az utat csak úgy lehet ha 1 napot sem töltesz egyik városkában sem..Akkor meg mi értelme?? Csak átutaznánk?? Pedig bőven van mit megnézni pl: Szécsényben (a kastélyt) Ipoly környékén van a dinoszauruszos múzeum,Salgótarjánban a bányamúzeum (le lehet menni a bányába)vagy ott van Eger.Kár lenne csak átutazni rajta amikor annyira szép város. stb...Ennyi útvonalhoz legalább 2-3 hét kéne..

Annak meg semmi értelme hogy felülők a vonatra és úgy nézem a táblákat hogy itt is voltam,ott is voltam..

20/L

2012. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz.De igaza van az elsőnek. Ez egy hét alatt huzós nagyon. Mondjuk én törpicurt nem hagynám itthon,de poén lehet! Esetleg majd tegyél fotokat:) Inkább nyáron csinálj egy ilyet!:)
2012. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha jobban belegondolok, igazatok van, de én nem hagyom ki! Nyáron, ha jobb idő lesz, várlak titeket, és mehetünk! Akkor nem csak egy hét lesz, hanem a városnézést is beleszámolom a menetidőbe :)
2012. febr. 8. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
S hogy gondolod pl a szállást? 2.
2012. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szállás panziókban lett volna megoldva, de mivel igaza van az első két hozzászólónak, ezért elhalasztom 1-1,5 hónappal az ország körbe stoppolását.

Most csak Egerbe megyek 27-én, Ott a szállás 1500Ft/fő/éj.

Ott megnézem a várat, bazilikát, érsekkertet, stb.

Hát úgy gondoltam, hogy 27-én reggel 7-kor vagy a Szerencs utcai buszmegálló-M3-as kivezetőszakaszáról indulok, vagy a 3-as úton Gödöllő-Hatvan-Gyöngyös-Eger útvonalon. Vissza pedig 29-én indulok.

2012. febr. 9. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:

tudsz élni haver :) dettó én is ilyen voltam tizenéves koromban,majd pár év múlva jövök haza én is veretek egy karikát az országban.

25/f

2012. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!