Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen városba/faluba lenne...

Milyen városba/faluba lenne értelme költözni?

Figyelt kérdés

biztonság szempontjából érdekelne.

ti szerettek ott lakni,ahol laktok?

én nem.sok a betörés,a szemét,meg a buckalalók. :S


2012. jan. 24. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cserépfalu.
2012. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én mindenképpen a Balaton környékére mennék. Nem tudom, hogy milyen betörés szempontjából, de nyáron mindenképpen jól jöhet. Például egész jó lenne, ha 30 fokban csak pár km-re lenne egy szabad strand. Nem? ::))
2012. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Én budapesti vagyok, de egyik barátnőm Pest megyében egy viszonylag kis településen él, ő nagyon szereti, és nekem is tetszik a hely, sokszor megyek le hozzá, főleg nyáron, de voltam már többször télen is.

Nagyon rendezett, szép hely, nincsenek színesbőrűek, jó a közbiztonság, van minden, ami kell (boltok, orvosi rendelő, stb) van munkalehetőség is, mert a település szélén több nagyobb cég van, 10 percre van egy nagyobb város és közel van BP-hez (busszal is csak 1 óra, autóval 30 perc).


Én tuti leköltöznék ide, ha majd mondjuk gyerekem lesz, biztosan nem fogok Bp-n élni...

2012. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sopron? Ausztria egy köpésre van, és jóval több a fizetés, mint Mo-n.
2012. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

11:15 Gratulálok, a legfontosabbat nem írtad le. A hozzászólásod értéke egyenlő a nullával.


Én Pátyot javasolom neked, csak az a baj, hogy nincs elég pénzed odaköltözni.

2012. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
xD kihagyta van ilyen
2012. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Direkt nem írtam le, ha a kérdezőt érdekli a dolog, majd megkeres privátban.
2012. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érdekelni fogja.
2012. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Balaton parti települést ajánlanék (én is oda tervezem), valamint Győrt, Sopront dicsérik nagyon.
2012. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mi lehet olyan nagy titok egy város/település nevében,hogy privit kelljen írni ??:DD

oké,hogy ott lakik a barátnőd,de gondolod,hogy valakit érdekel,hogy X épp Y helyen lakik????

Szerintem szimplán utólag ez volt a kevésbé ciki magyarázat,miért hagytad ki a lényeget..mert ha tényleg privi kell nálad egy város nevéért,akkor az még cikibb.

2012. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!