Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellness szállodásban mikor...

Wellness szállodásban mikor kell fizeti, egyből érkezéskor vagy csak távozásnál?

Figyelt kérdés

Továbbá amit ott igénybe veszek, plusz italrendelések stb. azt egyből rendezni kell, vagy felírják és azt is távozáskor?

Vagy hogy működik?:)


2012. febr. 15. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Távozáskor kell fizetni.
2012. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De a legtisztább, ha érkezéskor a recepción megkérdezed, hogy mi a szokás.
2012. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Távozáskor kell fizetni. Amit pluszban fogyasztasz, azt rendezheted egyből is, de kérheted azt is, hogy írják hozzá a szobaszámlához.
2012. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dolgoztam és voltam is több wellnes szállodában,sehol nem kellett még előre fizetni.

Csupán azt kellett előre jelezni ha üdülési csekkel fizetek.

Vagy amikor dolgoztam recepción,akkor annyi volt mindig a kérés a vendégek felé,hogy ha nem kézpénzben forinttal fizetnek (hanem ücs,euró,bankkártya),akkor szóljanak előre.


Amit plusszban,azt hozzáirták természetesen.

Annyi hogy kisebb szállodákban előre kell jelezni ha reggelit vagy félpanziót,teljes ellátást kérsz.

2012. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is recepción dolgozom, és a ma 22:14 jól leírta.
2012. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. febr. 16. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!