Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti utaznátok más országokba,...

Ti utaznátok más országokba, ha Magyarországnak még lenne tengerpartja?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, tudom, hogy erre nincs sok esély... :(
2012. márc. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyzetem engedné, igen.
2012. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elsővel
2012. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen utaznék.Hisz jó szemlélni egy más kultúrát , megnézni milyen Tokyo belvárosa , vagy az amerikai grand canyon ,vagy London.


De ha lenne tengerpart hazánkban az nagyon jó lenne.Valószínű több bevétel származna a turizmusból ami jót tenne az országban.

2012. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

(A japán főváros Tokió.)


Egyetértek veled. Ezért írtam én is, hogy igen, szívesen utaznék.


(Egyébiránt Magyarországnak soha nem volt tengerpartja, de ennek megvitatása a politika rovatra tartozna, ott meg agybeteg Trianonozók miatt lehetetlen.)


Úgy vélem, a kérdező tengerparti nyaralásra gondolt. Az persze jó, főleg ha az ember úszni is tud. Én sajnos nem tudok. De rengeteg más látnivaló van, nem csak fürdőzésből áll a világ. De ebből a szempontból ma már mindegy, hogy az Adria egy része határos-e hazánkkal. Gyorsan és akadálytalanul el lehet jutni oda.

2012. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Turizmus és bevétel: Nem ide tartozik, de nemrégiben olvastam egy hosszú elemzést arról, mi lehetne hazánk kitörési pontja. A hazai turizmus és a mezőgazdaság fejlesztését jelölte meg. Rengeteg kihasználatlan lehetőséggel rendelkezünk tenger nélkül is.
2012. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen. A tengerpart viszonylag ritkán szempont, persze nem hátrány.

És ezzel nemcsak én vagyok így ezért - ha már a turizmustól esik szó - ez nem igazi hátrány. Az észtek se abból élnek. Volna itt azért még mit fejleszteni anélkül is (sport, túrázás, gyógyvíz, natúr parkok, természeti látványosságok, műemlékek, kulturális és tudományos turizmus és még sok más. Fantáziával, odafigyeléssel és meglévő értékeink tönkre nem tételével már kevés pénzből is nagyot alkothatnánk.

2012. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarországnak nem volt tengerpartja csak Horvátországnak, a két ország között volt ugyan egyfajta unió, de az nem jelenti azt, hogy a tengerpart magyar volt. Én a magam részéről életemben nem voltam még a horvát tengerparton, és nem a határellenőrzés tartott vissza, így valószínűleg anélkül se mennék.
2012. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen mennék, mert a a Földközi-tenger elég hideg.
2012. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Adria nem mondható annyira hidegnek. Én Korzikában sem fáztam. Igaz, csak addig mentem be, amíg úszástudás nélkül ezt megtehettem. :-)
2012. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, imádok utazni, mindig újabb és újabb helyekre megyek.
2021. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!