Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonszárszó jó hely nyaralá...

Balatonszárszó jó hely nyaralásra?

Figyelt kérdés
Párommal balcsira mennénk a nyáron. Bogláron már sokszor voltunk, Lellére sem szeretnénk. Fenyvesen is voltam már párszor de az még esélyes lehet. Siófok meg túl drága nekünk. Balatonszárszón még nem jártunk, találtam egy nyaralót ott, de nem tudom milyen lehet. Mi a véleményetek?
2012. márc. 11. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavalyelőtt egyhetes bringatúrán voltam ott, sajnos pont akkor, amikor rossz volt az idő. Azért fürödni is tudtunk, ha nem is sokat. A hely kellemes, merem ajánlani. Az idén is megyünk, ha van kedved/kedvetek csatlakozni hozzánk, jelentkezz.

A tervezet program: [link]

Írni pedig itt tudsz nekem: [link]


Nem kell, hogy egy helyen lakjunk, s az sem, ha csak egy-egy túra érdekel, nem a teljes program.

2012. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jó hely sokan dicsérik, én csak 1 napot voltam ott átutazóba hogy gyorsan lehűtsem magamat a Balaton vizébe meg egy fagyizásra.
2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a választ!

1# Neked meg a felajánlást is, de inkább kettesben töltenénk majd az időt :) Azért jó túrázást!

2012. márc. 13. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!