Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van még Malév gép Magyarországon?

Van még Malév gép Magyarországon?

Figyelt kérdés
A mai nap során érdekes dolgot láttam. Vonattal utaztam Cegléd felől Ferihegy irányába, és Vecsés után már lehet látni a repülőteret, és pár repülőből részleteket a kapu mögül. És alig akartam hinni a szememnek...láttam egy repülő farokrészét, amin kék alapon piros-fehér-zöld zászló volt felfestve..pont mint a Malévé...és visszafele is direkt néztem, és olyan volt. Hogy lehetséges ez?

2012. márc. 12. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, van, tegnap este a felszálláskor én is láttam. Csodálkoztam is rajta :)
2012. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem ezt egyébként. Rögtön fel is hívtam egyik rokonomat aki a Ferihegyen dolgozik és ő sem tud túl sokat csak annyit hogy még van ott 2-3 gép de üzemen kívül.
2012. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
30%
Látszik, hogy nem értitek a lényegét! Az egész csak a segítségkérésért és a kunyerálásért megy. Arra baromira kíváncsi lennék, hogy Magyarországon hány olyan ember dolgozik, aki ingajárattal megy pl: London, Moszkva, Brüsszel, Ukrajna, Svédország, Norvégia és egyéb városok közt naponta oda vissza, de hogy nem egy én nem is kettő az is biztos. Rengetegen utazgatnak olyan városokba, főleg munkaügyben, azok szerintetek mivel mennek, vajon charter járatokkal?? Egyes fapados járatok nem is mennek olyan említett külföldi városokba és országokba,amiket leírtam. Ezt szerintetek mivel oldanák meg, vagy váltanák fel. Az egész egy ku*va szemfényvesztés, kunyerálás és marketingfogás, főleg a média által. Jó lenne, ha egyszer végre valaki lecsapna ezekre a szemét gazemberekre, akik itt játsszák nap, mint nap az eszüket ebben az országban és terítik a szart.
2012. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez így akkor valóban érdekes...a sajtó tele volt azzal, hogy a gépeket visszavitték ahonnan lízingelték őket, meg már elvileg szét is bontották őket..meg a média foglalkozott az "utolsó Malév-os felszállásról", mikor már Írországba, ha jól tudom, oda vitték vissza az "utolsó gépet"...
2012. márc. 12. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
azért egy kicsit megcáfolnám a dolgokat, az is lehet hogy még nem volt se pénzük sem idejük levakarni a malév emblémákat és az egyik légitársaság, lehet az akár charter is, bizonyos mértékben ezekkel a repcsikkel, besegít pont abba, hogy azok az emberek el tudjanak jutni innét Magyarországról, az adott célhelyre. a malév valóban becsődölt, de valszeg még nem volt annyi pénzük, hogy teljesen elszállítsák, vagy letisztogassák a gépeket és átadják azokat, másik légitársaságoknak.
2012. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Jaja!!Nem két forintba kerül sem lecserélni,sem tisztán átadni,sem felváltani az egész malév repülőgép és járműparkját egy másik légitársaságnak.Nem fogják repülőtemetőbe vinni az összes gépet,az egészen biztos!
2012. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Még van egy pár Ferihegyen :)

[link]

2012. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Akadnak
2012. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A Transaero vett meg néhány Boeing-ot a MALÉV-től, és csak a MALÉV feliratot szedték le, de a kék farok, meg a magyar zászló még rajta van. Asszem a lajstromuk: EI-EUV, EI-EUX, és EI-EUZ. Te valószínűleg EI-EUV-t láttad, mert a másik kettő már át van festve.
2012. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja és amit te láttál az egy leselejtezett gép, ami már elég rég ott parkol. A tűzoltók gyakorlatoznak rajta tudomásom szerint.
2012. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!