Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért jön annyi német/osztrák...

Miért jön annyi német/osztrák a Balatonra? Ők nem tehetnék meg, hogy messzebbre utazzanak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
mert olcsó. nem mindenki teheti meg ott se, vagy van aki megtehetné, de inkább a balatonnál "kiskirálykodik", minthogy épp összekuporgassa a pénzt egy mexikói útra ;)
2012. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Van, aki az édes vizet szereti, illetve a németek közül is inkább a csóróbb keletiek jönnek szerintem.
2012. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mert csak Magyarországon divat a nagyzolás... külföldön élek és itt megnézik nagyon az árakat... spórolnak mindennel... pedig nagyon gazdag ország de okosak az emberek :)
2012. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3-mal értek egyet. Sokan szeretik és értékelik a Balatont a külföldiek közül.
2012. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De megtehetnék. Csak ott mindenki magasról leszarja, hogy a szomszédja mit csinál. Csak Magyarországon divat a szomszéd pénztárcájában "kutakodni". Mellesleg mi bajod a Balatonnal? Nekünk a Balaton a Riviéra. :)

Egyébként én tényleg szeretem, mondjuk nem kicsit mókás, hogy a legtöbb helyen azonnal németül kommunikálnak velem, pedig nem vagyok szőke és a szemem sem kék. :))))

2012. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!