Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten hová lehet elmenni...

Budapesten hová lehet elmenni sétálni ahol jó a levegő, autóval is lehet parkolni?

Figyelt kérdés

Előnyben a déli terület. Olyan helyre gondoltam, mint pl. a Margit-sziget (csak ott nem lehet parkolni - nem budapesti vagyok, ezért autóval érkezem). Városligetbe érdemes még menni, mi van ott ilyenkor (kb. ezer éve nem voltam...). Első randi helyszín is lehet (ahová nem kell belépőt fizetni).

Köszönöm!


2012. márc. 21. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy Budát nem említed lehetőségként.

Pedig mehetnél a Normafához, ahol parkolni is lehet. Onnan több km-es sétát lehet tenni, elhagyott erdei utakon. De útba esik Budapest legmagasabb pontja is, a János-hegyi kilátó. A libegőről nem is beszélve, ahonnan elég szép a panoráma a városra. Én arra a környékre mennék a helyedben.

2012. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hajógyári sziget. Dél Pesten nagyon sok hely nincs, talán a Kopaszi gátat mondanám. A Népligetet kerüljétek!
2012. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

városligetben ott van a tó lehet nagyokat sétálni,fagyizni.

esetleg még feneketlen-tó.

2012. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A városliget jól hangzik, lehet ott valahol parkolni, vagy ott is fizetős minden terület?

Egyébként a Normafa sem rossz... köszönöm :)

2012. márc. 21. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért a Népliget sem annyira rossz, az is nagy terület, lehet sétálni, de napközben menjetek, mert estefelé-éjjel tényleg nem ajánlott ott kóborolni.
2012. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Normafát akartam én is tanácsolni, vagy a Ligetet. Liget tudtommal nem fizetős, de én nem járok nagyon autóval, úgyhogy valaki erősítsen meg.

De miért muszáj autóval menni? Azt letehetitek valahol, és a Normafához tök poén pl. Fogaskerekűvel vagy Gyermekvasúttal menni, és Libegővel lejönni. Ha autóhoz vagytok kötve, ebből mind kimaradtok.

2012. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A népligetbe ne menjetek. Tele van csövesekkel meg egyéb figurákkal.

Talán a normafa...

2012. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Libegővel akarsz felmenni a János-hegyre, akkor a Libegő alsó állomásánál tudsz ingyen parkolni. Illetve még a Gyermekvasúttal is felmehetsz a hegyre, ott mondjuk egy fizetős parkoló van, de nem vészes, egész napra is lehet jegyet venni. Mi csináltuk azt, hogy lent hagytuk az autót, a vasúttal felmentünk a végállomásig, ott kajáltunk és gyalog lesétáltunk. Mindezt babakocsival.
2012. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Városliget környékén nem tudsz leparkolni, vagy fizetős. A Mexikói úttól kifele már ingyenes. Kis séta és ott vagy a ligetben. Ennek ellenére a Norma fát ajánlom, de hétvégén ott is nehezebb a parkolás. Én leállnék egy nem fizetős helyen és mennék tömegközlekedéssel.

Merről jössz?

2012. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az M0-s felől érkezem majd, a Csepel-szigetről.
2012. márc. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!