Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen látnivalókat ajánlanáto...

Milyen látnivalókat ajánlanátok huszonéveseknek Budapesten?

Figyelt kérdés
Szombaton mennénk 1 napra...
2012. márc. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Voltatok már? Mit ismertek?


Ha még semmit, akkor elég széles a választék:

- Vár (ezen belül ezer és egy dolog, ami gyönyörű, és érdemes megnézni)

- Liget (Állatkert, Vidámpark, Cirkusz...)

- Margitsziget (ez mondjuk nem egy egész napos programnak)

- Andrássy út (Ligettel összekötve, mondjuk így sétáltok el a Hősök terére, és onnan a Ligetbe, vagy ilyesmi)

- Libegő

- Gyermekvasút

- Sikló...


Attól is függ, mi érdekel titeket, meg, hogy turistaként jöttök-e, vagy inkább csak kirándulni, esetleg valami program érdekel...

2012. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 1 egynapos kirándulást terveznék...a Halászbástyát beszéltük eddig és a Tropicariumot esetleg..
2012. márc. 12. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó hely, mondjuk abszolút máshol vannak.

A Halászbástya ugye a Várban van, úgyhogy adja magát, hogy ott, azon a környéken sétáljatok akkor.

Ha autóval vagytok, nyilván megoldható a tropikárium is, de szerintem az rohanás úgy.

2012. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is pont azt akartam mondani a tropicariumt. igaz hogy nem túl olcsó de nagyon jó ha még nem voltatok (igaz hogy nem túl olcsó) de érdmees megnézni egyszer. és jobb akkor most mint várni amikor még több lesz
2012. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!