Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek hová mehetne egy...

Szerintetek hová mehetne egy 8. osztály osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Mivel utolsó évünk együtt egy olyan helyre gondoltam, ahol együtt lehet az egész osztály. De nem múzeum és effélék! És ha lehet nem kerüljön sokba! 1-2 nap.

2012. márc. 29. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha túrázósabbak vagytok javaslom mindneképpen a Nagy-Börzsönyt. Van ott az erdőben egy aranyos kis ház. Csak ti lennétek, jó levegő, lehet tábortüzet rakni... Nagyon jó hely. Mi ott voltunk és nagyon élveztük, mert mivel enm voltak más emberek csak egymsára tudstunk koncentrálni, illetve a környezet is gyönyörű volt. Sokat tudtunk kirándulni.


Ha nem vagytok túrázósak akkor igazából bármelyik nagyvárosba is mehettek, a programok közé meg legfeljebb fürdőt tesztek, nem múzeumot, vagy kivesztek egy kis házat, és ott kártyáztok, dumáltok, stb.

Ez függ eléggé az osztályfőnökötöktől is.


Nagyon remélem, hogy sikerül majd egy emlékezetes kirándulát összehoznotok :) Szorítok

Ha érdekel a börzsöni dolog, akkor privátban nyugodtan írhatsz, vagy itt is kérdezhetsz.

18/L

2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azt kihagytam, hogy viszonylag olcsó, viszont 1-2 nap nem éri annyira meg a Börzsönyt. Mi 5 napra voltunk, de azóta is a legszebb emlékeink között van :)


Itt egy link hozzá: [link]

2012. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!