Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kedves Olvasók! A következő...

Kedves Olvasók! A következő szöveget találtam, és nem tudtam eldönteni, hogy komolyan vegyem, vagy ne vegyem komolyan. Előfordulhat, hogy valaki ápr.1-re való hivatkozással félrevezeti az olvasóit?

Figyelt kérdés

[link]

Röviden összefoglalva arról írnak, hogy a hétvégén,(máj.27.), minden benzinkútnál termálvízzel fogják mosni az autókat először Európában.


2012. ápr. 6. 01:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Annyira hihetetlennek tűnik, hogy minden benzinkútnál.

(Írták, hogy a tudósok kitalálták, hogy a termálvíz kevésbé árt a karosszériának.)

2012. ápr. 6. 01:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahha.. Benzin helyett meg kerozint adnak, és 5000 feletti tankolás mellé világkörüli utat 2 személyre.
2012. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatlan vagyok.Én eddig úgy gondoltam, hogy ezért be lehet őket perelni a hatóságoknál.(ha félrevezetésről van szó, és nem merik megtenni)
2012. ápr. 6. 04:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert megtörtént, hogy Amerikában bepereltek egy óriás vállalatot, amiért nem tüntette fel a mikrohullámú használati útmutatójában, hogy macskát belerakni nem ajánlatos, még ha szárításról lenne is szó.Itt nem félrevezetésről volt szó, hanem az illető tudatlanságáról, mégis megbírságolták a forgalmazót.Ha ez megtörténhetett , akkor egy weboldal tulajdonosa miért nem retten vissza attól, hogy..?(Nem tüntették fel, hogy április elsejére való tekintettel=beperelhetők)rosszul gondolom?Még ha viccnek szánták, akkor is.
2012. ápr. 6. 04:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul kormányzati pénzekből finanszírozzák ezeket az orgánumokat.Mi jó származna nekik egy buta viccből?
2012. ápr. 6. 05:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel majd akkor foglalkozz, ha a MOL vagy a Shell főoldalán fogod olvasni.


Ilyen noname, nem hozzájuk köthető források nem számítanak.


Ha én kiírom a blogomra, hogy a Hilton szálló mindenkinek ingyen szobát ad egy hétre, és mégse, akkor beperled őket?

2012. ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Verfasst von Die Redaktion

[link]

a végén pedig odaírják Kristóf Sztojanovits nevét is.

(Nem a szállót , hanem a szálló téged, az emberek, mert téves üzleti információt osztottál meg az oldaladon.(azt meg előbb, vagy utóbb kiderítik,ha annyira fontos, hogy ki írta?)(köszönöm a válaszokat!)

2012. ápr. 6. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, hogy ez egy április elsejei tréfa volt :))
2012. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!