Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 90%-os kedvezmény vonaton?

90%-os kedvezmény vonaton?

Figyelt kérdés
Hahó, van (árvaellátás miatt) 90%-os kedvezményem. Szeretnék nagyobb utat megtenni vonattal. 3x szállnék át, és az lenne a kérdésem, hogy minden jegyvásárláskor pecsételnek a szelvényemre, vagy úgy van, mint a Volánnál, hogy 1 nap elég csak 1x? Most utaznék először 90%-al vonaton. Hívtam a MÁV ügyfélszolgálatát, a csajszi azt mondta, hogy ezt nem tudja nekem megmondani... Nem értem akkor minek van ott, na mindegy. Van valakinek valami tapasztalata? Köszi a válaszokat. ;)
2012. ápr. 6. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Induló állomáson megveszed a végállomásig egyben a jegyet, és egyszer pecsételnek rá. Ez arra vonatkozik, hogy ha egy útvonalon vannak az állomások. Pld. elindulsz Tokodról Nyíregyházára, akkor egyszer átszállsz Esztergomban ( mert csak addig megy a vonat ) majd átszállsz a Nyugatiban ( mert csak addig megy a vonat ) és onnan Nyíregyháza. De pld. ha indulsz Budapestről Nyíregyházára majd onnan Szegedre és tovább Sopronba akkor mindegyikre külön kell venni. Azt nem tudom, hogy retúrnál egyszer pecsételnek vagy kétszer.
2012. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj rá a MÁV útvonaltervezőjére (elvira.hu) ott írd be az induló és célállomást, valamint az érinteni kívánt településeket. A jegyáraknál válaszd ki a kedvezményedet, és okézd le. Ki fogja adni a lehetséges vonalakat átszállásostól. Az ott leírt jegyet egyszer vásárolod meg, így egyszer veszel igénybe kedvezményt. Ha nem megy egyszerre, azt megmondja. Én egyébként nem láttam árvaellátásra 90%-os kedvezményt. Nézz utána az elvira-n.
2012. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!