Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk párommal nyaralni...

Hova menjünk párommal nyaralni a Balatonra, ha van üdülési csekkünk ami 134500ft és jo lenne 7napra menni de az 5nap is jo?

Figyelt kérdés
amit szeretnék:félpanzio, konditerem, parkolo, és a vízpart max.100!aki tudd kérem segítsen!köszönöm
2008. ápr. 16. 17:41
 1/5 anonim válasza:

Erdővel övezett, tóra néző vendégházat ajánlok! Gyönyörű vidék, csodálatos vízparti panoráma! Bővebben, www,tovirag.info

Lehetőségek: horgászás, strandolás, lovaglás, élményfürdő, szabadtéri színpad programokkal, stb...

Kellemes pihenést!!

2008. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az információkat!!!!!
2008. ápr. 21. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a balatonra,mert mi van ha nincs jó idő ? Akkor nem tudsz mit csinálni csak a pénzed fogy el.Én a helyedben inkább valami fürdőbe mennék ahol ha rossz az idő el lehet lenni akkor is.Voltam Hajduszoboszlón,Debrecenben és Sárváron mindegyik nagyon jó.Talán így sorrendben:Debrecen,Hajduszoboszló,Sárvár
2008. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem nézte meg a honlapot! www.tovirag.info Ez nem a Balatonnál van, Hanem Zalacsányban, tóra néző vendégház. Hévíz 8km, Kehidakustányi élményfürdő 2km / rossz idő esetén is van lehetőség. Sok program a honlapon! Köszönöm a választ! További szép napot!
2008. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
www.udulesicsekk.hu
2008. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!