Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan helyeket, városokat ahol vannak nevezetességek ( akár kastélyok, híres szülöttek városai, bármi) amit érdemes megnézni egy 11 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sajnos kezdek kifogyni az ötletekből.


Idén nyárra szeretném összekötni a strandolást, pancsolást a kultúrával is kicsit.


2012. ápr. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudnék olyan várost írni, ahol semmi nevezetesség sincs. Még falusias kisvárost sem. Kicsit szűkíteni kellene a dolgot.
2012. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külföldön, pl. Horvátország, pl. ajánlom Neked a Dalmácia régiót. Rengeteg látnivaló van, amitstarndolással összetudnál kötni. Trogir-ban és Split-ben jártam, mindkettő nagyon tetszett. Keress rá a Google-ban, sőt például Split-ből el tudnátok menni például komppal vagy katamaránnal Brac, Hvar vagy Vis szigetre, és szerintem Gyermekednek tetszene.

Belföldön: pl. Balatonnál Keszthely, jó a strand és szép a város. Keszthelytől nincs messze Tapolca, klassz a tavas barlang és a városközpont, megérne egy misét.

2012. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Sopronban voltunk a gyerekekkel.Nagyon élvezték a Lőverekben tett túrákat,a források felkutatását. De tetszett nekik a Stornó Múzeum is. Átrándultunk Fertődre az Eszterházi-kastélyba. Fertőrákosra, Nagycenkre,sőt még Kőszegre is. Balfon pedig fürödtünk.
2012. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítséteket.


Igaza van az elsőnek, úgy igazán támpontot nem adtam hogy mit is keresek.


Először is kis hazánkban keresek elsősorban. Nagyon imádja a nagy fényűző kastélyokat. Nekem elég ha helységnevet írtok, az alapján én már tudok szállodát keresni.


Horvátország is jól hangzik kedves második. Na ott még amúgy sem jártunk. Nincs ez sem kizárva a körből. Ám az már behatárolja a lehetőségeinket hogy kistestű kutyánkat mindenképpen vinnénk magunkkal, és kevés helyen fogadják kitörő lelkesedéssel. Esetleg ha tudnál száálást ajánlani így kutyussal Split környékén azt nagyon-nagyon megköszönném.


3. válaszoló.

Nagyon köszönöm neked is a segítséged. És igen, itt jön az amit az 1. válaszoló említett, hogy nem szűkítettem a kört. Mi itt élünk az Alpokalján, tehát Kőszeg és környéke az csak egy kis köpésre van tőlünk. A kőszegi hegyre gyakran megyünk kirándulni, ősszel gesztenyét szedni, tavasszal-nyáron túrázni a Hétforráshoz, vagy a kilátóhóz.

Úgyhogy innnen a nyugati,észak-nyugati részről kicsit távolodnék.

De ha van további ötleted szívesen fogadom.



Mégegyszer köszönöm mindenkinek.


Horvátország

2012. ápr. 13. 08:16
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocs, nem tudom mikor vagy hogyan írtam oda a Horvátország szót a végére...

Valahogy véletlenül odakerült.

2012. ápr. 13. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet oda mennél szívesen! :)

Küldtem priátba üzenetet, majd olvasd el!

2012. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!