Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lenne érdemes fodrásznak...

Hol lenne érdemes fodrásznak tanulnom? Van olyan iskola, ami híres esetleg a magasabb színvonalon való oktatásáról e téren? Vagy milyen szakmát ajánlanátok egy eddig 10 osztályt végzett lánynak?

Figyelt kérdés

Mondjatok légyszi néhány szakmát, hátha megtetszik valamelyik.

Esetleg valami hiányszakma?

Illetve ha fodrászsulit írtok, légyszi írjátok le, mennyibe kerülne az oktatás és milyen jellegű.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 1. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Optikus? Hm?
2010. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha pesten laksz akkor sztem a Haj-Tan iskolát válaszd ez keresztúron van ill. van Gödöllőn is a Madách. Ezek elég jo iskolák.Sztem olyan 100-150 ezer körül "meguszod"
2010. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mire gondoltál Első válaszoló?

Csongrád megyei vagyok, de könnyen lehet, költözés lesz, nem tudom, hova, lehetséges hogy BAZ-megyébe.

2010. márc. 1. 23:05
 4/4 A kérdező kommentje:
És mit takar pontosan jelen esetben, hogy "egészségügyi alkalmasság"?
2010. márc. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!