Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Te neveztél Ingának?

Te neveztél Ingának?

Figyelt kérdés

Gyermekként a Balatonon nyaraltam édesanyámmal és a rokonaimmal. Volt két lány akik "Ingának" hívtak. Gondolom azért mert túl vékony és alultáplált fiú voltam és ezért kicsit imbolyogva jártam. Nekem azóta is megalázó a gondolat, ahogy neveztek, és ahogy rám tekintettek. Ha olvassa valamelyikük ezt akkor csak egy bocsánat kérést kérek, mert ők nem tudhatják, hogy akkor egy emberi életet tettek tönkre. Ha az embert megalázzák gyermek korában, akkor később sem lesz képes kapcsolatot teremteni ezáltal baráti közösséget és normális családot alapítani, mint ahogy ez nekem sem sikerült. Kérem azt a két lányt aki ezt tette velem hogy mondjanak el értem egy imát és bánják meg tettüket. És a klipet sem hagyom ki ami a tv szobában szólt amikor együtt ott ültünk és ti röhögtetek rajtam:


http://www.youtube.com/watch?v=G9JeiRi6QU8&feature=related



2012. ápr. 12. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Inga, Inga, de sajnállak! Lányok! Ne nevessétek ki szegény Ingát, hanem imádkozzatok inkább szent Ingához, az ingó-bingó tinik védőszentjéhez. Kérjétek, tegye ezt át a Humor rovatba.
2012. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Másra fogni saját sikertelenségedet.... sokak szemében szánalmas!!!
2012. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Ez mikor történt? Évszám vagy valami, meg háta Balaton is tág fogalom.

Ennyire nem kellett volna szívedre venned 2 buta kislány csúfolódását.

Amúgy meg nem szép dolog a saját nyomorúságod miatt másokat hibáztatni.

2012. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Benceee jogos!
2012. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!