Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A hosszú hétvégén mennénk az...

A hosszú hétvégén mennénk az állatkertbe, pestre. A nyugatinál vagy zuglóban szállunk majd le, onnan gyalog megyünk. Van ott az állatkert közelében valami amit érdemes lenne megnézni?

Figyelt kérdés
Nem múzeumra gondoltam,két kis gyerekkel megyünk,nekik az állatkert után sok lenne még egy kiállítás vagy múzeum:-) esetleg valami park,vagy ilyesmi?köszi
2012. ápr. 22. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Városliget -bazi nagy park- közepén van az Állatkert. /google térképen nézd meg/.
2012. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Mi pont most kedden voltunk:)

Szertintem az állatkert is lefárassza őket.

De az állatkerztel szemben ott a nagy park egy kis "tóval,kacsákkal" meg játszótér.

Jó szórakozást

2012. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%

Hát eléggé adja magát, hogy ott a vidámpark is az állatkert mellett. A kettő biztosan teljesen lefárassza a gyerkőcöket :)

A városligetben lehet sétálni, pihenni,enni, inni, van néhány árus.

2012. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent végignéztek az állatkertben, akkor nyitástól zárásig éppenhogy végezni fogtok, én nemrég voltam, és egész napos program volt. :) Egész más lett, mint kb 10 éve, amikor utoljára voltam. :)
2012. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönjük,bízom benne hogy egy szép napot töltünk el:) a vidámpark több okból is felesleges,a fiam 2éves nem tudom hogy mit csinálna ő ott:) én meg nem vagyok nagyon oda érte:) biztos el fáradnak,mint írtam a fiam 2éves,az unokaöcsém 8,így a húgom és én fogjuk talán jobban bírni:) ritkán járunk fel pestre,ezért gondoltam esetleg még valamit bezsúfolni:)
2012. ápr. 22. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az Állatkert simán lefárasztja majd a lurkókat, de azért itt egy lista a látnivalókról (bár ezek többsége valószínűleg kevésbé köti le a gyerekeket, de séta közben útba ejthetők):


- Vidámpark

- Fővárosi Nagycirkusz (na ez még esetleg játszhat)

- Széchenyi fürdő

- számtalan árus az Állatkerti körúton

- Városligeti-tó, Vajdahunyad-vár, Városligeti Műjégpálya (utóbbi ilyenkor leginkább kávézóként funkcionál, de gyönyörűen fel lett újítva nemrég)

- Hősök tere, Műcsarnok, Szépművészeti Múzeum (na ezek nyilván nem kötik le a gyerekeket, de egy pillantást érdemes vetni rájuk kívülről)

-majd ha kicsit megnőnek, érdekes lehet a Közlekedési Múzeum is

2012. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy az Állatkert a Ligetben van, igen, van ott "park". :D

Mellette a Vidámpark, Cirkusz, van trambulin vele szemben (mi kicsinek imádtunk ott ugrálni), ott a Hősök tere, onnan indul az Andrássy út...

2012. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!