Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budakeszi Vadaspark előtt,...

Budakeszi Vadaspark előtt, ahogy megyünk az autóval mi van ott, hogy ennyi autó szokott állni?

Figyelt kérdés

Múltkorában mikor mentünk autóval a Vadasparkba, az odavezető úton az egyik résznél egy füves területnél állt nagyon sok autó. Nem vagyok arra ismerős nem tudom mi van ott, és arra lennék kíváncsi.

Remélem lesz olyan, aki tudja melyik részre gondolok.

Köszönöm


2012. ápr. 25. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a Vadaspark távlabbi parkolója volt az?

Amúgy van a környéken pár intézmény, a Budai MÁV-kórház, az Országos Korányi TBC Intézet vagy épp a Szépjuhásznénál egy étterem. Meg van egy laktanya is, bár oda nem hiszem, hogy tömegesen járnának civil autókkal :)

2012. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem a távolabbi parkoló volt, mert még kb.5-8 percre voltunk a Vadasparktól, de tuti ott is van valami kikapcsolódásra alkalmas szórakoztatóhely, csak nem tudom mi az. És azóta is bánom, hogy nem álltunk meg megnézni...
2012. ápr. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!