Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen érdekességet/látványoss...

Milyen érdekességet/látványosságot, vagy kirándulós helyszínt ajánlanátok szerelmespároknak Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 22:27
 1/5 anonim válasza:
Én inkább külföldre mennék.
2012. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Zemplén?

Több várrom is van Regéc, Füzér, Boldogkőváralja, jó levegő, Megyer-hegyi tengerszem. Eldugott patakok, nagyon jó kirándulóhely.

2012. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zemplén jó tipp, pedig eszembe sem jutott volna (holott épp az előbb kommenteltem zempléni témában :)


Van szerencsére sok arborétum is az országban (pl. Vácrátót, jeli arborétum, Szarvas, csak hogy egy párat említsek), kastélyparkok is (pl. Martonvásár, Gödöllő), de a balatonfüredi Tagore sétány is kellően romantikus és akkor már felmehettek Tihanyba is andalogni. Ha pedig próbára tennétek egymást, menjetek a Rám-szakadékba vagy a valamivel lazább, de sejtelmesebb nevű Holdvilág-árokba. Vagy esetleg egy kis csónakázás a tapolcai tavasbarlangban, O sole mio? :)

2012. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 intrepid ***** válasza:
Ha Pesten vagytok, és nem akartok messzire utazni, klasszikus libegő,- úttörővasút. Kis kirándulás, egy-egy nap. Budai Vár, esetleg siklóval, Mátyástemplom, Halászbástya, Hadtöténeti múzeum. Séta, nézelődés, andalgás lefele gyalog, üdítőt, innivalót vigyetek, mert túristaattrakció, az árak nem nekünk valók. Hősök Tere, állatkert, Vidámpark (havi fizetés a zsebbe, sajnos drága). A két múzeum, a hősök terén, aznap már nem fog beleférni. Budapest szerencsére a színházak városa lett, esti programnak kiváló. Az ifjúsági szórakozóhelyekben segítsen más neked, én nem ismerem őket. Nem a fővárodban az én kedvencem a Mátra. Arról írok. Eger, Egri vár, Szépasszonyvölgye. (Ott egy kis bort inni kell.) Mátrafüred, Mátraháza - sástó, csónakázás. Séta fel Kékestetőre. Nem az országúton, hanem az erdei úton. Kis piknikkosarat vigyetek, valószinű hogy megéheztek.
2012. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. máj. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!