Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó-e a Vidámpark Budapesten?...

Jó-e a Vidámpark Budapesten? Megéri-e elmenni. Volt-e valaki mostanában.3 gyerkőccel mennénk akik 9-13 év közöttiek.

Figyelt kérdés
A közelben fogunk nyaralni pár napot és gondoltuk egy programnak jó lenne.
2012. máj. 7. 10:44
 1/7 anonim válasza:
25%

Nehogy betegyétek oda a lábatokat. Nemcsak drága, lepusztult

és semmi extra élményt nem nyújt. Ha már arra jártok mennyetek állatkertbe, az sokkal jobb, vannak programok, vombat, minden.

2012. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerekek piszkosul fogják élvezni, akármilyen lepusztult felnőtt szemmel. Meg hát vannak olyan műemlékek bent, mint a hullámvasút és a körhinta, amiket egyszer minden erre járónak érdemes kipróbálnia.
2012. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha már ott jártok,én inkább a cirkuszt ajánlom. A Vidámpark tényleg nagyon lepusztult,és hiába veszed meg a bejáratnál a karszalagot,van amiért bent még külön fizetni kell. Szerintem is inkább Állatkert,vagy Cirkusz. :)
2012. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as - miért kell bent fizetni ?Tavaly voltunk utoljára , a karszalaggal minden játék ingyenes volt. Nyilván a kaját és az üditöt nem adják ingyen,meg voltak kosztümös fotózások ,ahol beöltöztetve korabeli ruhákba emlékfotót csináltathatsz,de minden játékra felültünk és sehol nem kellett külön fizetni.
2012. máj. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam pár éve,bent az árammal és benzinnel működő játékokra külön kellett fizetni. Pl: Dodzsem. Lehet azóta nem kell..
2012. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah igen valoban, a benzines gokart fizetos volt,de a dodzsem es a lezerdodzsem is inegyenes
2012. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el! Mondjuk én tini vagyok, de a barátnőimmel halálian élveztük.

A gyerekeknek is sok dolog érdekes lehet. Ajánlom, hogy nézd meg a honlapjukat, ott mindenről van kép és sokszor videó is! :)

[link]


Ha csak vagy 3 dolog tetszik nekik, már az is jó, mert rengetegszer fel lehet ülni. Szerintem ezek tetszenének nekik: Hullámhajó, Csodabringa, Tréfás Dzsungel vasút, Elvarázsolt kastély és a hordó, Hullámvasút (ha ez nagyon félelmetes, akkor ott van a Kukomotív, ami egy enyhe kis kukacos vasút), Dodgem, Mesecsónak, Tükörtévesztő, Barlangvasút és még esetleg a Break Dance. De attól függ, hogy a gyerekek mit szeretnek, és mennyire bátrak. :) Szerintem a 13 éves már több dologra felülne.


És csak ezek fizetősek:

Bika

Box

Buggy Autó

Dínó I

Dínó II

Elektromos quad

Ferrari

Forma-1

Gokart

Gorilla

Gólkirály

Gyermekrakéta

Hintaló

Kalapács

Kosárlabda

Lézercéllövölde

Szimulátor

Trambulin

Túlvilág Kapuja

UV- magic panopticum

Ülőbohóc

Versenyautó

Volkswagen

De a kisgyerekeket nem is annyira érdeklik ezek, viszont amúgy sem drágák. Az UV - magic panopticumba viszont érdemes bemenni. 300 Ft egy jegy, és szerintem tök jó! :)

2012. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!