Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten mennyiért tapétázna...

Budapesten mennyiért tapétáznak mostanában? XV. Kerület környékén és panelt.

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, gondolom ez nagyon sok mindentől függ.

Szakemberenként nagyon változóak az árak, és persze az sem mindegy, ahogy mekkora falfelületet kell tapétázni, na meg az, hogy most tapéta van (tehát vakargatni kell) vagy hepehupás a fal, és azt kiegyengetni.. stb. stb.


Pl anyósom nemrég festővel kifestette az egész lakást (50 m2) és festékkel együtt mindez 60 ezer ft volt, ami sztem baromi sok. Ráadásul tapétára festett rá,a mit akár mi is meg tudtunk volna csinálni, de ő ragaszkodott a szakemberhez.

2012. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én magam tapéztátam a férjemmel. Nem olyan nagy ügy.
2012. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Chiky ***** válasza:

Mi is magunk csináljuk, így megspóroljuk a munkadíjat, ami nem kevés. Olvass kicsit utána vagy nézz meg olyan oktató filmeket ahonnan ellesheted a technikát,és ha érzel rá elég késztetést vágjatok bele magatok.

pl ez is egy oktató videó: http://www.youtube.com/watch?v=wJ37kfq3Szg

2012. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :D
2012. febr. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!