Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki ismeri a Dunaújváros...

Valaki ismeri a Dunaújváros és környékén lévő túraútvonalakat?

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem a környéken túraútvonal jelzéseket, de sokszor nem összefüggők... Esetleg ha valaki meg tudná mondani hogy melyik térképen találhatóak meg akkor azt megköszönném!
2012. máj. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gondoltad volna, hogy ha beírod a Google-be a 'turistaút' szót, akkor a legelső találat megadja a kérdésedre a választ, igaz?


www.turistautak.hu


Az a turistaút, ami ezen nincs rajta, az szinte nem is létezik :)

2012. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen! Ezt már ismerem, de valamiért nem nyeri el a tetszésemet. Igazából igazi térképre gondoltam, esetleg valamilyen útikalauzra, mivel jobb szeretem azokat valahogy "élőbb". Tudom hogy ezt is ki lehet nyomtatni, de az nem olyan... Azért köszönöm!
2012. máj. 9. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Egyébként én is inkább kiegészítő jelleggel használom a turistautak.hu-t olyan részeken, amelyekről részletes turistatérkép nem, vagy csak nehezen érhető el. Attól tartok, Dunaújváros környéke pont ilyen, mert nem kimondottan frekventált gyalogtúracélpont. Amolyan "szürkezóna", mert annyi természeti látványosság azért mégiscsak van, hogy érdemes legyen turistautat létrehozni, de a térképkészítők cégek ingerküszöbét már nem üti meg sajnos. A Cartographia turistatérkép sorozatának például biztos, hogy nincs arról a környékről tagja.
2012. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgy tudom, a környék nincs rajta térképen, legfeljebb helyi kiadásún.


A Pentele Természetjáró Egyesületet érdemes keresned, ők a környék útvonal-karbantartói, és ők tudnak ezekről a legtöbbet. Az éves teljesítménytúráik térképvázlatát eléred az oldalukon: [link]


Ez elég sok mindent lefed.

2012. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!