Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestről Salgótarjánba, és...

Budapestről Salgótarjánba, és vissza, milyen tömegközlekedéssel érdemes menni, ami gyors is, olcsó is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 21:38
 1/7 anonim válasza:
0%
(gy)őzike
2012. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h neked mi a gyors és az olcsó (a tömegközlekedésre egyébként sem igaz egyik se), de jobb híján busszal, vagy vonattal mehetsz.

[link]

[link]

Talán a busszal jársz egyébként jobban, mert így nem kell az átszállással bajlódni, így gyorsabb is valamivel.

2012. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én régen hetente jártam, a busz sokkal gyorsabb.
2012. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek köszi..


st-i vagyok...busz jóval gyorsabb

hatvanig van normális vonat(50perc) is de utána csak csigatempó(1.50 perc) kb 3 óra vonattal 2 busszal...


árban óriási különbség nincs

2012. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat!

és buszokból csak volánbusz megy oda?

Csak mert hallottam olyanról, igaz az más városban van, hogy magánbusz, ami megy naponta egyszer, de közvetlen járat, szóval csak Pesten áll meg, meg a célvárosban, és 240km-t 3 óra alatt így megtesz és tök olcsó. Ilyesmi nincs Salgótarján és Pest között?

2012. máj. 11. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
megáll több helyen sőt van amelyik vác felé jön van amelyik az m3ason és bemegy minden faluba de van amelyik csak az m3-as és a 21es főúton jön 1-1 megállóval minden faluban(de nincs sok falu)
2012. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan alapvetően a vasutat favorizálom ilyen távon (kényelmesebbek a járművek), de menetidőben a busz mindenképp nyer Budapest-Salgótarján között (feltéve, hogy az M3-21-es út útvonalon közlekedik és nem Vác-Balassagyarmat-Szécsény felé). A menetrendi kínálat gyakorlatilag azonos (óránkénti, bár hétvégén a vonat lehet, hogy ritkább), a buszok közvetlen járatok, míg vonatból csak heti egy közvetlen vonatpár van, a többi Hatvanban átszállásos. Árban ugyanott vagy nagyjából.
2012. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!