Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » M a véleményed Kazincbarcikáró...

M a véleményed Kazincbarcikáról? Mi volt az első benyomásod róla? Más városokhoz, térségekhez képest milyen a hely?

Figyelt kérdés
Egész eddigi életemben itt éltem, és érdekelne, hogy mások milyennek látják a helyet. Negatív és pozitív véleményeket is várok!
2009. jún. 25. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bàr én a KASZA feszten voltam, pàr éve baràtnöimmel, nekünk nagyon tetszett, amit làttunk belöle! Ugyanis eltévedtünk kicsit, mikor a vonattol gyalogoltunk a feszt helyszinére :) igy volt idönk nézelödni! 2 helyre is beültünk, azt màr nem tudom hogy hivtàk öket! Az egyik hely emeletes épûlet, tele fiatalokkal, nap közben, a màsik azt hiszem az /Üvegtigris?/ kàvézo volt! De aranyos, segitökész emberekkel talàlkoztunk minden hol, és tetszett a kis vàrosi jellege!

2009. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszem, tiszta. :) Bár hihetetlenül ritkán járok arra, de tuti jó hely. Ott születtem...
2009. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem jártam ott, de a neve tetszik.
2009. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!