Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova szoktatok menni a balatonon?

Hova szoktatok menni a balatonon?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó kis helyet?Itt lakom a balaton mellett majdnem,de mégse találok egy jó helyet se.Eddik badacsonyba,Bfüreden(itt lakom)meg fonyódon voltunk,de eggyik se valami hú de jó.Hallottam még,hogy Zánkán a fizetős az elég jó csak ott meg sokat kérnek a kocsiért,gyalog meg állítólag nagyon sokat kell menni,hogy leérjünk.Tudtok valami jó helyet?
2012. máj. 15. 14:28
 1/4 anonim válasza:

Itt írtunk párat, én küldtem a 3 linket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Mi kb születésem óta minden évben Siófokra megyünk, ott van üdülési jogunk és semmiért nem cserélném el! Tudom hogy nagyon sokan nem szeretik, de számomra nagyon jó hely, hátha neked is bejön. Egyszer érdemes oda elmenni, veszíteni valód úgy sincs. :-) A Petőfi sétányra mindenképpen menj el, nappal romantikus, este pörgős, bulizós. :-)
2012. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Balatonszemes.Szép,csendes hely.Van lehetőség sátorozásra is.
2012. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vree ***** válasza:

Nem egészen értem, ha Füreden laksz akkor gondolom nem nyaralóhelyet/szállást keresel, pontosan milyen helyre gondolsz? Bulizóhely vagy mi?


Én a szomszédban voltam Aszófőn és nagyon élveztem. Ott van egy köpésre Füred, Örvényes, Tihany és Sajkod is. Programok: hajózás, szabadstrand, természetvédelmi terület, vízimalomlátogatás. Menj biciklivel, úgy a legegyszerűbb a közlekedés. Füredről át tudsz menni Tihanyból Siófokra is, most fog nyílni valami új diszkó is amit láttam.

2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!