Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová érdemes menni nyaralni a...

Hová érdemes menni nyaralni a Balatonon? Miket ajánlotok? Balatonlellétől van jobb hely?

Figyelt kérdés
Már kétszer voltam Balatonlellén, nagyon jól éreztem magam, és nem tudom jövőre megint oda menjek-e vagy nem. Más helyen nem voltam még, csak átutazóban. Attól félek, hogy máshol nehogy rosszabbul érezzem magam.
2011. dec. 20. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Balaton! Először is északi vagy inkább déli oldal érdekel? Pihenni szeretnél majd vagy jókat bulizni?

Én nagyon szeretek Balatonföldvárra járni. Jó hely és olcsó is. Közel van Siófok (aranypart), Zamárdi (kalandpark)... De körül kell nézni az interneten is. Földváron mi voltunk már vagy 4-szer és mindig nagyon jól éreztem magam. Ja és vannak olcsó szállások. Szép nagy kikötője van, ha szeretsz horgászni arra is van lehetőséged, vagy éppen hajókázni egyet. Közel van a komp is, így át tudsz menni Tihanyba ahol megint csak sok látni való van.

Ha esetleg lenne még kérdésed írj. Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Nekem az északi part a szívem csücske, rengeteget voltam ott rokonlátogatás és nyaralás címén. Balatonfüred és Tihany környéke szerintem a Balaton legszebb része :-)
2011. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
dejóó, én lellén lakom,örülök hogy tetszik (: elméletileg a déli part 2 főpontja siófok,és kb utána lelle, de igen földváron is ellehet ütni az időt.zamárdi sztem unalmasabb. én Siófokra mennék,vagy maradnék Lellénél :)
2011. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örülök, hogy írtatok. Várok még válaszokat.
2011. dec. 20. 16:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen azt nem fejeztem ki, hogy milyen célból, de inkább szórakozás és buli szempontjából érdekelne. (Pihenni itthon is tudok :)
2011. dec. 20. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Boglárra érdemes menni én jártam ott is és Füreden is , Füred elég drága hely.
2011. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 15:48


Akkor lehet, hogy ismerlek, mert én boglári vagyok :D

2011. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Siófok Coca cola beach :)
2011. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mila11 ***** válasza:

északi partra menj el egyszer, szerintem tetszeni fog!

az ajánlott Bfüred és Tihany mellett én Csopakot és Badacsonyt is bátram javaslom

2011. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

balatonmáriafürdő 1:-szinte az egész szabad strand

2:-homokos a talaj

3:-NAGYON JÓ MENNE FÜRDENI

2011. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!