Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pünkösd Hétfőn eltudunk menni...

Kisvuk29 kérdése:

Pünkösd Hétfőn eltudunk menni Bánkra a Kalandparkba?

Figyelt kérdés
És tudnátok pontos árat?Ha minden igaz akkor egy felnőtt és egy gyerek kellene ha a 14 év annak számít Bánkon.

2012. máj. 22. 21:39
 1/8 anonim válasza:

[link]


Itt megtalálod az árakat. Bár elvileg hétfőn zárva van, szerintem pünkösd hétfő - mivel ünnep - kivétel lehet, de a linken találsz telefonszámot, azért kérdezz rá.

(Ha Bánkon jártok, ajánlom figyelmetekbe a Bowling Pizzériát, isteni a pizzájuk és nagyon finom jégkrém-különlegességeket is árulnak. :D Ha több pénzt szántok rá, akkor pedig a Tengerszem Éttermet, és az erdei gombás-tejszínes husijukat. ^^)

2012. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Amit az előző linkelt, az egy tavalyi cikk, és ha jól megnézed, oda van alá írva, h nyitási akció...

2012. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igaz, elnézést kérek... tegnap este a keresőben én is megtaláltam a hivatalos weboldalt, csak akkor a böngészőm azt állította, hogy már nem létezik az oldal... :$

De a többi állításomat továbbra is fenntartom. :D

2012. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor megéri egy kis ünnepi kiruccanásra elmenni?

És utolsó!Milyen böngészőt használsz?

2012. máj. 23. 17:28
 5/8 anonim válasza:

Firefoxot használok, de a probléma csak átmeneti volt, azóta már én is meg tudtam nézni az oldalt.

Egyébként egy pici faluból származom, ami Bánktól 2km-re van, szóval elég jól ismerem a környéket, azért is ajánlottam a pizzériát és az éttermet. Szerintem szép hely, megéri elmenni, párommal minden nyáron elmegyünk egyszer-kétszer. :)

2012. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is közel vagyok hozzá és ismerem a Pizzériát is,de a parkban még nem voltam.Egyébként ha ismerős a falu neve akkor Borsosberényi vagyok.Ide közel van.
2012. máj. 25. 11:29
 7/8 anonim válasza:
Én Tolmácsról származom, ismerem Berényt. :) Tudom, hogy nem "hasznos válasz" a kérdésre, de ha tényleg elmentek, megtennéd, hogy megírod majd, milyen volt a park? Érdekelne, megéri-e azt is kipróbálni. :)
2012. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek jobb bármivel a Sehol Sziget élménypark Nőtincsen?
2012. máj. 26. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!