Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » VOLT fesztiválra tudna esetleg...

VOLT fesztiválra tudna esetleg valaki hotelt ajánlani, ahol még van szabad hely, és megfizethető árban van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban Soproniak segítségét kérném. VOLT fesztiválra készülünk, csak sajnos kicsit megcsúsztunk a szállás foglalással, így megfizethető áron nem találtunk szállást. Tudnátok esetleg valami hotelt ajánlani Sopronban ahol még van szabad szállás?



2012. máj. 26. 13:21
 1/5 anonim válasza:

Tavaly kiadták a mi koleszunkat VOLTosoknak...nem tudom hogy idén is így lesz e, de egy telefonhívást megér.

0699523126

Ferenczy János u. 60

2012. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom :) Igazából egy apartman is tökéletes lenne, de nem 140 ezerér 4 főre 4 éjszakára... Ahol tavaly voltunk 67 ez a pakk, de sajnos foglalt.
2012. máj. 26. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Sopron környékén elég jó a tömegközlekedés, úgyhogy ha Sopronban nem találtok, nem gáz kicsivel távolabb keresni. Persze ez esetben hajnalig zúzni kell vagy jó pènzért taxizni.
2012. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fertőrákoson,Sopronkőhidán, Balfon vannak jókis panziók elfogadható áron :) és tényleg jó a tömegközlekedés, hétköznapokon félóránként mennek buszok ezekre a településekre, de van hogy gyakrabban is, este ha jól tudom a feél 12 es az utolsó busz, és reggel az első busz 5 óra körül megy :))
2012. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a taxi viszont nagyon drága.. 2500 ft körül van sopronon kívül. utolsó voltam :)
2012. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!