Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfövenyes! Milyen jó...

Balatonfövenyes! Milyen jó bulik vannak ott, vagy a környéken? Elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A szüleim nyertek egy egy hetes fövenyesi nyaralást, július elején aktuális. Azt mondták menjek velük ha szeretnék. Idén mindenképp megyek egyszer a Balatonra (Siófokra) haverokkal, ahol a beb*szás meg a csajozás lesz a lényeg.

Félreértés ne essék nagyon szeretem a szüleim, meg lazák is, nem egy konzervatív család, apámmal is szoktam sörözni, kártyázni, de én így fiatalon igazán a jó buliknak örülök a Balaton mellett.

Három lehetőségre gondoltam:

1.) elmegyek velük és felfogom sima családi nyaralásnak, napközben együtt strand, este sör+kártya, aztán alvás

2.) elmegyek velük, de ott "önjáróvá" teszem magam, elmegyek bulizni ide-oda, velük csak alszom

3.) itthonmaradok és itt mászkálok el bulizni abban az egy hétben, amíg egyedül vagyok itthon.

Melyiket választanátok? És ha a másodikat milyen jó bulik vannak Balatonfövenyesen vagy a környéken?

Köszönöm a válaszokat!


19/F



2012. jún. 3. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Használd ki a nyarat arra, hogy tanulj meg olvasni!!!

Meg egy kis földrajz sem ártana!!!

2012. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy Balatonudvari-fövenyes a teljes neve és Balatonudvari "városrésze" (igen tudom Balatonudvari község, nem város).

Tudok olvasni, különben nem hiszem, hogy irodalom érettségin a szövegértést 2 pont veszteséggel meg tudtam volna csinálni.

A közel száz elolvasott regény (20-30 angolul) sem azt biznyítja, hogy analfabéta lennék (szerintem).

Földrajzból tavaly tettem egy előrehozott érettségit, ötös lett.

A te 48%-od viszont önmagáért beszél. További jó legózást!

2012. jún. 4. 09:59
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja most esett le. Akkora gyökérnek néztél, hogy összekeverem Balatonfenyvest Fövenyessel. Nem baj a stílusod magáért beszél...

A normális válaszokat pedig köszönöm előre is!

2012. jún. 4. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. vagy a 2. a jó megoldás, de a kettő közti is lehetne, hogy velük is vagy, meg bulizni is mész, az nem jó? :)
2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A te 48%-od viszont önmagáért beszél. "

Az helyesen: 47% !!


Tényleg nem tudsz olvasni!!

2012. jún. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...már csak 45!
2012. jún. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!