Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szegeden átutazóban?

Szegeden átutazóban?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a városban leszek és kellene szállás egy panzióban/szállón csak egy éjszakára, semmi extra nem kéne, reggeli meg ilyenek, csak, hogy tudjak valahol aludni. De, mivel nincs sok pénzem nagyon olcsónak kellene lennie (2000 Ft, ennél nem több). Tudom, nem sok pénz, de tényleg nincs hol meghúznom magam, valaki tud ajánlani egy olcsó panziót?

2012. jún. 13. 21:20
 1/3 Coney válasza:

Egy ötletem van, a Szeged Városi Kollégium - Ortutay Gyula Kollégium. Nem tudok árat, de gondolom az olcsóbbak közé tartozik. Ha jól látom itt tudsz ajánlatot kérni:

[link]

2012. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem. Kérni lehet árajánlatot e-mailben. Még arra várok.
2012. jún. 15. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
couchsurfinget ismered..ennek a honlapnak van magyar "verziója " is, valami otthonszeretet vagy mi is a neve, ha még aktuális nézz szét ezeken az oldalakon is:)
2012. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!