Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki mesélne nekem a nyolcke...

Valaki mesélne nekem a nyolckerületről mik történnek ott kemény?

Figyelt kérdés
Ott lakott Ogli g

#bűnözés #Ogli #nyolcadikkerület
2012. jún. 24. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
rengeteg cigány lakik ott, nem ritka, hogy kirabolnak, megkéselnek, ilyesmi.
2012. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz történik ott, mint máshol. Semmi különös.
2012. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tudni?


Nem ritka, hogy a cigányasszony nagykéssel kergeti a férjét vagy összebalhéznak a drogosok. Rengeteg hajléktalan van a "parkokban". Autófeltörés is akad. Nem egy szép hely, de azért vannak normálisabb részei is.

Én egyszer már laktam itt 4 évig, most 1,5 éve megint ebben a kerületben lakom.

Egy autófeltörésen és egy biciklilopáson (1. emeleti erkélyről) kívül más atrocitás nem ért :-)))

2012. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én oda járok suliba. Bár a Blahától kell csak sétálnom 2 utcát, szal nem "olyan" helyekre járok. De tényleg, hát hajléktalanok vannak (némelyik be van törve az orra, ezért teljesen ferde, ordibálnak az utcán, de sose jött oda hozzájuk rendőr, hogy fejezzék be vagy menjenek el), volt amikor a suli előtt kéregetett egy, akinek kb mindene sebes volt, üszkös vagy milyen lába volt, feldagadt szája, elég undorító volt :( Cigányokkal csak úgy találkoztam, mint bárhol máshol. Egyszer egy betört kirakat előtt véres üvegdarabokat láttam. Más nem volt azt hiszem.
2012. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kemény hely :) még jöhetnek a storyk
2012. jún. 24. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
A VIII. ker. legzűrösebb részei az Orczy tér-Nagyvárad tér környéke. Egyszer volt "szerencsém" késő este utazni a 24-es villamossal, ami arrafelé jár. Mondanom sem kell, hogy kezem ügyében volt a gázspray...
2012. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Közel sem az a legzűrösebb része, bár kétségkívül elég "exotikus" járat a 24-es :-)

Látogass el egyszer a Diószeghy vagy a Lujza utcába, meglátod, hogy a 24-es sehol sincs ezejhez képest :-)))

2012. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BreezyArt94 válasza:
Nem kell beszarniaz ilyen helyeken mert hidd el latjak rajtad. En 7 evig eltem ott, 7-tol 14 eves koromig, kijartam az Orczy terre focizni, egyszer probaltak meg kipakolni az EuroPark elott, ket velem egy idos srac, az egyiket felpofoztam aztan felszalltak a buszra :D miutan a 9-be kijartam az altalanost, elmentem a 7-be suliba, semmi extra nincs abba se. Ja meg sokszor jarkalok a 8-ba a nepszinhaz utca, blaha fele, semmi nem volt meg. Persze en arab vagyok, en azt lattam kiskoromba hogy az apantol felt az egesz 9, mert tudtak hogy nem egy beszari alak :D egyszer bement egy pali a boltunkba aki ki akarta rabolni. Megyek be a boltba es ottvolt hatul egy csavo hozzakotve a szekhez :D szval ne higyjetek el azokat amiket hallotok, kiveve ha nem vagytok "magyarok" :D
2012. dec. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!