Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Rossz időben is érdemes...

Rossz időben is érdemes elmenni Lillafüredre?

Figyelt kérdés

Szombatra terveztünk egy kirándulást a 2 éves lányommal és a férjemmel. Túrázni nem igazán akarunk, inkább csak kisvonatozni, meg étteremben kajálni. Azt meg ugye lehet akár esőben is.

Esetleg van még valami program amit rossz idő esetén is lehet élvezni?

Vagy valami jó éttermet tudtok, ahol étkezési utalványt is elfogadnak?


2009. júl. 8. 12:30
 1/3 anonim válasza:
Mi pont rossz időt fogtunk ki,esett az eső minden nap.A kisvonat nem működött,van kettő barlang,azt néztük meg(még nem volt gyerekünk),plusz a barlangfürdőt ki lehet próbálni,nagyon jóÉtteremben nem voltunk,de Miskolcon biztos van egy pár.
2009. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. És a kisvonat az eső miatt nem működött, vagy miért? Mert jó esély van rá, hogy most is esni fog. Barlangba a gyerek miatt, fürdőbe meg én miattam nem akarunk menni(terhes vagyok). Pont a kisvonat miatt mennénk.
2009. júl. 8. 19:42
 3/3 anonim válasza:
Szia.Akkor éppen nagy áradás volt,és teljesen elmosta a vasúti sínt.Én sem mennék mostmár a gyerekemmel barlangba,a fürdő meg érthető,hogy kilőve,sajnos ennyit tudok.
2009. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!