Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik város lenne a legmegfel...

Melyik város lenne a legmegfelelőbb nekünk nyaralás szempontjából? (többi lent)

Figyelt kérdés

Július vége felé mennénk (3 szerelmes pár) és valamilyen hegységhez közeli várost néztünk ki a friss levegő miatt, szeretnénk majd fürdeni is és nem mellesleg lehetnének jó programok a közelbe. Pl. lovaglás, focizás, vagy akármilyen más jó tevékenység!


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! Remélem van ötletetek:)


2012. júl. 2. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolásához az sem lenne mindegy, hogy Közép-Európában? Vagy egyáltalán, a kontinensen?
2012. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért városba akartok menni? Nekem ez egy kicsit ellentmond, hogy friss levegőt akartok és egy városba mennétek nyaralni. Annyi fain üdülőhely van a Mátrában, Bükkben, Mecsekben, Bakonyban, Balaton-felvidéken ami megfelelne a kritériumoknak, de ha városról van szó, akkor inkább passzolnám a kérdést.
2012. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Innsbruck. Nyüzsgő város, sok történelmi és kulturális látnivalóval a hegyek között.
2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan kérdezted, akkor egyértelmű: Cesky Krumlov! Európa egyik legszebb és legjobb helye, a szállás nem drága, nincs messze, hegy van, folyó van, vadvizi evezés, de korlátlan buli éjjel-nappal, vagy romantika és csend, minden egyhelyen!
2012. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a friss levegő és a jó programok kellenek, akkor Kisinyov a nyerő. ugyan nem hegységben, csak dombságban van, de Európa legzöldebb fővárosa. Gyakorlatilag egy 700ezer lakosú park a város, hatalmas erdőségekkel. Rengeteg program van, és a közelben több fürdőhely is található (Vadul-Lui Voda, Ghidighici-tó stb.).
2012. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj de buta vagyok, kihagytam a legfontosabb kritériumot! Magyarországra gondoltam!
2012. júl. 2. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon városra???? vagy hegyre és levegőre...
2012. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!