Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha a barátom életébe először...

Ha a barátom életébe először jön Magyarországra, (aki már sok helyen élt) hova érdemes elvinnem, illetve miket mutathatnék meg neki, ami érdekes lehet számára? Fiatal,17 éves, szóval mondjuk most nem múzeumokra, stb. gondoltam.

Figyelt kérdés

Kevés időt lesz itt (kb. 3-4 napot), tehát a környékemben szeretnék valami szép helyet mutatni neki, csak az a gondom nem tudom mit?! Délalföldön élek, Szeged közelében, ezért természetesen oda is átugrunk. Gondoltam még Budapestre is, csak az a gond, hogy ott aztán már pláne nem nagyon vagyok járatos. :D De megoldanánk, csak kapjak egy kis segítséget! :D Vagy valami tipikus magyar tippek?! :D Egy kisvárosban lakom, itt van egy ismertebb tó, mondjuk oda is elvinném egyik délután. :)

Lényegébe teljesen össze vagyok zavarodva, mert már nagyon régen találkoztunk, úgy hogy az izgalom miatt nagyon nem tudok mire gondolni, mi lenne a legjobb ötlet? :D

A válaszokat előre is köszönöm! :DD



2012. júl. 1. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz esetleg Szegeden valami? A szabadtéri színpadon.
2012. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ópusztaszerre is elmehetnétek.
2012. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz, július 20-adika tájt?! :)

Vagy az árkád tetején is szokott lenni néha ez meg az?! :D

Ópusztaszeren merre? :)

2012. júl. 1. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ópusztaszeren merre? :)

Talán a Nemzeti Történelmi Emlékparkba, a Feszty-körképbe... Ott jó progik szoktak lenni.

2012. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. júl. 2. 01:03
 6/6 anonim válasza:
én azt ajánlom, hogy nem kell feltétlenül programra menni, inkább mutasd meg neki azokat a helyeket, amit te érdekesnek találsz, jobban fog neki tetszeni, mintha rendezvényekre rángatnád magaddal a hosszú út előtt-után.
2012. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!