Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wizzair Számlás befizetést...

Wizzair Számlás befizetést szeretnék választani repülőjegy vásárlásakor mivel annak 0-ft foglalási díja van de nem tudom, hogy kell feltölteni a WizzAir számlámat. Tudna esetleg ebben segíteni valaki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt nem lehet "feltölteni".

Ha lehetne, akkor mindenki úgy akarna fizetni.

2012. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig kaptam egy Wizz számlaszámot mikor regeltem de az oldalon sehol nincs leírva, hogy lehet arra pénzt varázsolni. :(
2012. júl. 12. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy arra a számlára kapod a fizetésed? Ha nem dolgozol, akkor kérj meg valakit, hogy utaljon rá annyi pénzt amennyi a repjegyre kell.
2012. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek próbál az válaszolni akinek fogalma sincs a kérdésről? Első két válasz teljesen hülyeség, ne foglakozz vele kedves kérdező. Wizz számlát fel lehet tölteni de nem javaslom: minimum 500 eurót vagy ennek megfelelő forintot kell rá utalni, ami egy kicsit sok, ha csak egy-két utat repülnél. Ha el akarod kerülni a foglalási díjat akkor annak sokkal egyszerűbb módja ha Wizz kártyával fizetsz! Vagy ha neked ilyen nincs és nem akarsz csináltatni, akkor megkérsz valakit akinek van, erre más fórumokon, vaterán találsz embert és máris megspórolhatod a foglalási díjat. És nem kell akkor kb. 150.000Ft-ot feltölteni Wizzair számlára, csak azért hogy a 6-8ezer ft-os repülőjegyedet ne terhelje pluszban pár ezer forint foglalási díj. Persze ha ragaszkodsz hozzá akkor Wizz ügyfélszolgálat tud segíteni a részletekben.
2012. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már kedvesem, de az első két válaszoló semmi értelmeset nem írt, arra mondtam hogy hülyeség. Olvasd át őket újra, szerinted mi nem volt azokban hülyeség? Első válaszoló kijelentette hogy szerinte ilyen nincs. Ez nem igaz, mert van. Második válaszoló a fizetést is arra kaphatja. Ilyen nincs, ez nem folyószámla egy banknál... Szóval mégegyszer kérdem, mi volt az első két válaszban igaz, mi volt az amire zokon vetted hogy hülyeségnek minősítettem? (mondjuk az is nagyon érdekelne, hogy a kérdező szempontjából hasznos válaszom miért is lett 0%-os)
2012. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja és azt meg, hogy te mit tudsz, nem tudhatom. Amit leírsz ide, csak azt tudom. A kérdező szempontjából hasznosat viszont nem írtál, de ha visszaolvasol, magad is beláthatod. Persze biztos jártas vagy a témában, csak ha ide nem írsz le semmi hasznosíthatót hanem csak támadod azt aki segít, akkor azzal a kérdező nem lesz előbbre.
2012. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok és amit írtam az igaz! A szövegértelmezés nem az erősséged.
2012. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezen a téren veled vannak gondok. Tehát akkor az első válasz egészen pontosan ez volt:


"Szerintem azt nem lehet "feltölteni".

Ha lehetne, akkor mindenki úgy akarna fizetni."


Ez szerinted igaz?? Vagy mivan?? Fel lehet tölteni a wizz számlát pénzzel, csak minimum 500 eurot kell utalni, így szerintem nem igazán éri meg. De fel lehet tölteni és bárki fizethet ezen a módon. És akkor nincs foglalási díj sem.

Nem, nincs baj a szövegértelmezésemmel. Hogy lehetett volna ezt még másképp értelmezni ha nem így? :)) Az az érzésem te csak provokálni akarsz itt, mert hasznosítható választ nem írtál. Aki meg írt, annak nekitámadtál.

2012. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mondat első szavának értelmezését ajánlom a figyelmedbe!
2012. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Minimum 85 000 Ft-ot kell küldeni az alábbi számlaszámok valamelyikére. Az üzenet mezőben fel kell tüntetni a Wizz Számlaszámot, ami a Wizzair-es bejelentkezést követően a Profil oldalon található.


Forrás: Wizzair honlap és telefonos ügyfélszolgálat (225 Ft per perc ;) )



Magyarország

Hungary Forint (HUF)


SWIFT-kód: CITIHUHX

Kizárólag országon belüli utaláshoz használható bankszámlaszám: 10800007-04703073-00000000

Kedvezményezett: Wizz Air Hungary Kft


Kizárólag nemzetközi utaláshoz használható bankszámlaszám: HU24 1080 0007 0470 3073 0000 0000

Kedvezményezett: Wizz Air Hungary Kft

SWIFT-kód: OTPVHUHB

Kizárólag országon belüli utaláshoz használható bankszámlaszám: 11742173-20153069-00000000

Kedvezményezett: Wizz Air Hungary Kft


Kizárólag nemzetközi utaláshoz használható bankszámlaszám: HU55117421732015306900000000

Kedvezményezett: Wizz Air Hungary Kft

2013. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!