Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen családi program lenne...

Milyen családi program lenne Budapesten?

Figyelt kérdés

Holnap a férjemnek munkaügyben kell mennie a fővárosba. Arra gondoltunk, hogy elkisérjük. Így összekötjük a kellemest a hasznossal. Három gyerköccel mennénk 10-13 évesek. Mit tudnátok ajánlani hova menjünk. Nem elsősorban fizetős programra gondoltam- azokat szinte már mindet bejártuk. (Tropikárium, Állatkert, Csodákpalotája, Vidámpark..)Bár ha van valami kihagyhatatlan...

Amit mondjuk érdemes megnézni gyerekekkel ?


2012. júl. 13. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlom, hogy menjetek fel a Bazilikába, mert megéri a kilátás (és a jegy sem eget rengetően drága). Esetleg valamelyik múzeum?
2012. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
VajdaHunyad vára és környéke a park, gyönyörű. vagy felsétálni a várba ez sem fizetős és csodálatos vagy felkullogni a Gellért hegyre a Gellért hoteltől -jó tüdő kiköpős ugyan de a gyerkőcöknek biztos bejönne, most még annyira meleg sincs. séta a Margit szigeten, imádom! és ingyen van, lehet kapni vattacukrot (nekem ez mindig hatalmas retó élmény) vannak csapok a szigeten így kimosakodni is lehet a vattacukrozásból! jó szórakozást
2012. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm - a gyorsaságot is. A Bazilika is jó ötlet , persze a többi is. Ami még felvetődött bennem a parkolás. vagy hétvégén nincs díja? - egy tudatlan vidéki.
2012. júl. 13. 13:06
 4/5 anonim válasza:
jó kérdés. ha gödöllő felől jöttök az örsrön lakótelepen tudod hagyni a kocsid (sokan hétköznap így csinálják, igaz így metrózni v villamosozni kell a csapattal de még így is olcsóbb -szerintem- a nagyváros látogatásához ez is hozzájár, élmény is lehet akár :) nekem annó még az volt. ma már nyűg :)
2012. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem legjobb családi program ahol eddig voltam a családommal Budapesten az nem más mint a Budapesti vidámpark.Ott még legalább a gyerek és a felnőtt is jól érezheti magát . :)

:D

2012. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!