Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pannohalmai elágazás merre van?

Pannohalmai elágazás merre van?

Figyelt kérdés

Mert oda szeretnék menni, és az összes buszjárat szinte azt írja h a "pannonhalmi elágazásnál" áll meg. Az érdkelene, h ez az elágazás milyen messze van a várostól? Vagy a városhoz közelebb van? Életemben nem jártam még arra, de most muszály lesz. Ezért tettem fel a kérdést, mert akk lehet h inkább vonattal megyek (már ha az elágazás nagyon messze lenne)....Mert számomra ez kezelhetetlen info h "pannonhalmi elágazás"...mit értsek ez alatt? Ez a város szélén van v attól kilométerekre? azért nem mindegy sztem.

Megköszönném ha vki tudna ebben segíteni.


2009. júl. 15. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszprém és Győr között a 82-es úton van. Pontosabban Ravazd és Écs között. Pannonhalma az elágazástól gyalog olyan 10-15 perc.
2009. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!