Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fonyódon a Bartók Béla Út...

Fonyódon a Bartók Béla Út közelében van valami jó hely osztálykirándulásos "Horror Special"-ra (magyarázat lent)?

Figyelt kérdés
Szóval a Horror Special alatt arra gondolok hogy mondjuk 4 fős csapatokban mennek az emberek és valamit végre kell hajtaniuk (mondjuk egy térkép alapján megtalálni valamit) miközben mindenféle módon ijeszgetjük őket... természetesen ezt éjjel csinálnánk. Ötletem van hogy hogyan lehetne ijeszgetni, de van valami jó hely? Valami ösvény ami az erdőben van vagy esetleg "elhagyatott" helyek meg ilyesmik...
2012. júl. 29. 21:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Sirály szálló.Igazán elhanyagolt terület.Csövesek,és állítólag szellemek lakják szóval csak hajrá.:D Bartók Béla utcában van,a kettős kereszt után nem sokkal:D
2012. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi... bár ha mondjuk csövik is laknak ott... hát nemtom... azért megnézem... köszi! ment a zöld kéz... nagyon sokat segítettél... örök hálám
2012. aug. 19. 11:11
 3/14 anonim válasza:
Igazán nincs mit.:)) De amúgy mikor mész/mentek oda?
2012. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

majd úgy következő év május környékén... csak közben rendesen megnéztem amit modntál és rájöttem hogy azért erre nem vállalom a felelősséget... mert tényleg kicsit durva... egyébként nicns valami más ötleted? úgy értem hogy valami iskola ahol esetleg ha szépen megkérjük akkor be lehet aznap éjjel menni és megígérjük hogy kitakarítunk és nem rongálunk... vagy valami ilyesmi épület? Ami azért biztonságosabb?

egyébként Fonyódon laksz vagy hogyhogy így ismered Fonyódot?

2012. aug. 23. 20:43
 5/14 anonim válasza:

Igen,itt lakok Fonyódon.Vannak iskolák,de nem hinném hogy ezt megengednék(,bár nem tudom hogy van ez...,de)meg lehet próbálni.

Aztán van egy parkerdő(kossuth erdő),talán még az is jó hely lenne szerintem,nem egy veszélyes környék.

2012. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jaj de jó... :) akkor úgy érzem hogy megtaláltam a legjobb embert... mert ugye ott lesz a szállásunk a bartók béla utcában és ott előtte van valami kis rész és arra gondoltam hogy ott, de az olyan pici a rész... a Tóth villa előtt nem tudom ismered-e azt a kicsike kis részt.. .:) akkor a kossuth erdőnek is utánanézek... .) és ezer köszi! még lehet hogy fogok kérdezni a jövőben... :)
2012. aug. 25. 11:40
 7/14 anonim válasza:

Igen-igen ismerem.:)

Rendben,nézz utána,szerintem ilyen "játékoknak" remek hely.És tényleg nincs mit,nyugodtan kérdezz bármit,ismerem a várost.;)

2012. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi... igazából megnéztem és azt vettem észre hogy úgy 1.5km-ra lesz tőlünk, tehát mondjuk 20 perc odaérni gyalog, ami nem rossz... :) viszont nem találtam képeket magáról a kossuth-erdőről vagy egy ilyen "térképet" az erdőről... esetleg nem tudod leírni hogy mekkora meg hogy az ösvények benne hova vezetnek meg ilyenek? csak hogy kb el tudjam képzelni ahhoz hogy megtervezzem a "horror special"-emhez... ja és köszönetként minden válaszodat felzöldkezeztem... :)
2012. aug. 26. 19:51
 9/14 anonim válasza:
szintén fonyódi vagyok, éjszaka az egész sétány alkalmas erre :D vagy esetleg a villasor mögött megy egy kis ösvény, ami az erdei tanösvényre visz, akár ott is lehet ilyet csinálni. a Sirály szintén jó ötlet, a Kossuth erdőnek inkább a múzeum körüli részét tudom ajánlani, maga a parkerdő túl rendezett, elbújni nagyon nem lehet. Van még egy barlang a löszfalban a sétányon a panoráma étterem mögött le lehet menni oda is :)
2012. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A löszfal barlangjához???Eszednél vagy utolsó???Akármikor a gyerekekre omolhat!!!
2012. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!