Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonnál keresek csendes,...

Balatonnál keresek csendes, vonattal könnyen megközelíthető strandot. Tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
balatonalmádi.nagyon közel a strand.és van egymás mellett 3.lehet válogatni.
2009. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Balatonszárszó. Nagyon szép,az állomás közelében van,kiépített és ingyenes.
2009. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Balatonboglár. Közel a vonatállomás, és szép a város is.
2009. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Balatonalmádi csak részben igaz. A Wesselényi strand minden csak nem csendes! Nyüzsgő nagy és forgalmas, de 2 percre van a vasúttól. Balatonalmádi-Budataván a Neptun és mellette az önkormányzati strand csendes, nyugis, de hogy oda megy-e vonat azt nem tudom. Balatonfűzfő is elég nyugis strand. Fövenyfürdő a neve. És szerintem van vasúti közlekedés is.
2009. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ennyi erővel az önkormányzati sem csendes.. Amúgy ma 10 perc séta a Neptun a vonattól.
2009. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Balatonkenese. a vasútállomással szembe van egy panzió (Herbi)ott voltunk két éve nyaralni, strand belépőt fizetnek, szauna, szolárium, saját medence van, a strand pedig olyan 150-200méterre van a Herbitől és a vasútállomástól. Csak ajánlani tudom.=) Itt van a honlapjuk, ha gondolod nézd meg: [link]

Kellemes üdülést az egész családnak.:D

2009. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:23-as.én nem írtam hogy csendes.amúgy az önkormányzati sem az tényleg.és a neptun se.a vonatmeg ettől a 3 strandtól gyalog 5 percre van. én a nagy strandot oda se írtam,nem véletlen.csendes strand meg nincs,mindenki kiabál,ugrál,játszik.a fűzfői strandnál nem áll meg a vonat.le kell szálni felsőnél és busszal lemenni a 71-esen.gyártelephez amúgy közelebb van,de vonat ott sincs.amúgy alsóörsnél is van jó strand,meg fürednél>vonat is van,bár füreden messzebb.

kedves kérdező:ha esetleg az önkormányzati strandra jösz,a középső büfé az enyém!jó lángosunk van:-))

2009. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a reklám helye, másrészt azon a strandon idén nincs semmi jó kajálda, tavaly volt utoljára a legvégén..
2009. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De írtad: "Balatonalmádi-Budataván a Neptun és mellette az önkormányzati strand csendes, nyugis, de hogy oda megy-e vonat azt nem tudom"
2009. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!