Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Karádi Hotel Hajdúszoboszló...

Karádi Hotel Hajdúszoboszló vélemények? Fürdőköpeny jár a szobával? Milyen a büféreggeli és a menüválasztásos vacsora?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A hotel honlapjáról:

"A Karádi Hotel**** nemdohányzó, 7 komfort és 4 lakosztály ( nappali és hálószoba ) mindegyike elegáns belső kialakítású. Felszereltsége minden igényt kielégít; bio ágybetéttel, televízióval, telefonnal, mini-bárral, szobaszéffel, Internet-csatlakozási lehetőséggel; a fürdőszobák hajszárítóval, fürdőköpennyel és törölközőkkel ellátott."


A büféreggel: svédasztalos.

A menüválasztásos vacsoránál van 2-3 lehetőség, amiből választhatsz.

2012. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,de a honlapot én is néztem!:)

Inkább saját tapasztalatokat várok!

2012. aug. 2. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor talán oda kellett volna írni a kérdéshez...pfff


Ha a honlapon az szerepel, hogy jár a szobához fürdőköpeny, akkor jár. Nem is értem...


A kajára pedig válaszoltam. Szerinted aki személyesen volt, az majd mást fog írni???? A büféreggeli az büféreggeli...nincs ilyen meg olyan. Az egyféle és kész.

A menüválasztásos megintcsak.


Vagy azt vártad, hogy konkrét menüket írnak majd, hogy mi volt szerdán a kaja???

2012. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves kioktatást!

Nem veszekedni szerettem volna és marhára nem érdekel,h.pl szerdán mi volt a kaja....csak vártam néhány értelmes és nem bunkó választ(esetleg saját tapasztalatot mi egymást....)olyantól aki járt már náluk, mert mi még nem voltunk.Azért is írtam,h.véleményt várok a hotelról nem pedig a honlapjukról!

2012. aug. 3. 21:35
 5/5 anonim válasza:

Az a helyzet hogy én még nem voltam ott csak a Thermal Hotelbe!

Én csak Hajduszboszlórol tudok valamit mondani!

2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!