Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten a Mátyásföld (és...

Budapesten a Mátyásföld (és környéke) milyen?

Figyelt kérdés
értem ezt a veszélyekre, árakra, környékbeli emberekre, BGF-KKK környékére, albérlet árakra, mindenre! Köszönöm! :))

2012. aug. 2. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Én Mátyásföldön élek,és nagyon szeretem. Nagyon jó kis környék, de albérlet szempontjából elég drága.

Itt még hajnali 2-kor simán sétálhatsz az utcán.

Egyszer egy öregtől hallottam ezt a mondatot. Budának ott van Rózsadomb,Pestnek ott van Mátyásföld. Ha megnézzük a gyönyörű házakat,van ebben a mondatban valami..

2012. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg jó környék. De drága. Én 10 évvel ezelőtt a Lándzsa utcai lakótelepen éltem albérletben. Akkor fizettem 1 szobás lakásért havi 40 ezret + a rezsit.

Már nem élek ott,de gondolom az árak csak magasabbak lettek.

2012. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szép, nyugodt környék és tényleg biztonságos.
2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is csak jókat hallodtam róla. Köszönöm szépen a válaszokat! És már várok többet is! ;)
2012. aug. 2. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Az egyik legszebb külvárosi városrésze a pesti oldalnak, valóban gyakran emlegetik úgy, mint a "pesti Rózsadomb".
2013. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És nagyon jó a közlekedése is, (még a széléről is csak 20 perc az Örs busszal, ott meg aztán mindent megtalálsz). Széles utcák, járdák, fekvőrendőrök a kereszteződésekben. És nem építik annyira egymásra a házakat, mint Csillaghegyen. Sokkal szebb a városképe!!!
2018. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!