Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek hova menjünk...

Gréti10 kérdése:

Szerintetek hova menjünk nyaralni Tiszaújvárosba vagy Sóstóra?

Figyelt kérdés
5-en mennénk 11éves lányom 12éves barátnője 5éves kisfiam párom és én!!!

2012. aug. 5. 08:54
 1/7 anonim válasza:
Én Sóstót ajánlom (itt is lakom). Az állatpark és a strand gyönyörű, ne hagyjátok ki! Kimehettek a Sóstóra fagyizni sétálni egyet a tó körül. Közel van a belváros is (kb. 5 peerc autóval). Elmehettek vásárolni vagy egy kicsit körülnézni a városba. Én nagyon szeretem ezt a helyet.
2012. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja és még elmehettek a sóstói erdőbe is ahol a gyerekek játszhatnak a tornapályán (nagyon jó játszótér) és szerintem ti is ellennétek
2012. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza-Sóstó? Akkor oda!
2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem Sóstóra menjetek.
2012. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sóstón nézzétek meg a múzeumfalut is! ;D megéri
2012. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Strandot ki ne hagyjátok :) nagyon jó én 2 éve voltam azóta Kisvárdára járunk mivel az közelebb van és olcsóbb :)

Állatparkot sem láttam már régóta, de nagyon szép egy családi nyaralásnak szerintem megteszi a kettő szerintem Sóstó szép hely.

2012. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sóstóra!
2013. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!