Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » S. O. S 13 lány vagyok és...

S. O. S 13 lány vagyok és elméletileg holnap táborba megyek, csakhogy ez ijen túrázós lesz és nekem nagyon fáj a hasam felálni alig tudok mert rögtön görcsöl és a gyógyszer nem hat. De semmi kedvem menni. Hogy mondjam el ezt anyámnak?

Figyelt kérdés
Félek hogy anyu nem értené meg.Meg attól is félek hogy honvágyam lenne. segítsetek kérlek!!!

2012. aug. 7. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Válasszuk ketté. Hogy a hasad szervi okokból fáj-e, vagy csak idegi okai vannak, ez ügyben orvoshoz fordulj és ne kuruzsláshoz. Korod alapján lehet, hogy tényleg szervi oka van, de ezt orvos állapítsa meg.

Ami a tábort illeti, látszik, hogy nem voltál még ilyenben és jól megetettek valami maszlaggal. A táborok általában olyanok, amilyenné a táborozók teszik. Egy csomó nyavalygós szobamoly tönkre tudja tenni, de a nyávogó, sipákoló tinédzser abnormális jelenség.

2012. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam már táborban és ott is honvágyam volt de nagyon.
2012. aug. 7. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért jelentkeztél?


A hasgörcsre biztos lehetne gyógyszert találni, de úgy tűnik, hogy igazából nem is akarsz menni.

2012. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem anyira akartam menni tegnap most meg h fáj a hasam főleg nem akarok menni.

De ezt anyámnak hogy mondjam el??????

2012. aug. 7. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad? "Nagyon fáj a hasam, nem akarok táborba menni emiatt, inkább orvoshoz mennék"
2012. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem idegi alapon fáj a hasad, elvileg el sem mehetnél táborba, mert veszélyezteted a többieket. Sok hasfájós vírus tombol most.
2012. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menstruációs problémája van a lánynak. Ha tényleg, akkor átérzem, mert nekem is ennyire szokott fájni.. beszélj vele, biztosan megérti.
2012. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!