Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon milyen látnivalók...

Siófokon milyen látnivalók vannak? Mit érdemes mindenképpen megnéznem?

Figyelt kérdés

Siófokra megyek nyaralni,persze interneten is gyűjtögetek nevezeteségeket,látnivalókat,de Siófok nagyon nagy,ezért lennék kíváncsi a véleményetekre,ti hol jártatok, mit néztetek meg ebben a városban?

Mi az amit nem szabad kihagynom?


2009. júl. 20. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A Balatont!!!!!!!!!!!!!hihi
2009. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a balcsit, a sétáló utcát, táncgépet, van ott vmi víztorony is, ami híres, meg meki is van meg meg van egy ilyen bagoly alakú templom, meg a vasútállomás mögötti rész is nagyon szép, az ilyen park, meg a meki mellett is van vmi lépcsős hely :D meg van persze kikötő is. Ilyesmik:)de van ingyenes térkép azon rajta vannak a látványosságok is, rá vannak rajzolva a térképre!Ja meg van egy híd ami ilyen magas és vmi sinek felett lehet átmenni rajta :) meg olyan a piac, hogy nem kint van, hanem bent, nekem az is érdekes volt :D meeeg... van olyan híd is, ami alatt víz folyik. (Sió csatorna sztem)
2009. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Siófok egyáltalán nem nagy, gyalog bejárhatod (Siófoki vagyok).
2009. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A központot max. (ahogy előttem is írták víztorony ... van ott).

Semmi extra-szerintem. Viszont van egy nagyon jó pékség :)

2009. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!