Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek tényleg Budapest...

Szerintetek tényleg Budapest a világ egyik legszebb és leghangulatosabb nagyvárosa? A válaszban azt is írjátok légyszi, hogy itt éltek -e, vagy máshol az országban.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Ezt csak egyes magyarok állitják, még egyetlen külföldi ismerösöm sem gondolta így. A legtöbben meg vannak döbbenve, hogy milyen koszos és elhanyagolt házak vannak a belvárostól pár utcával arréb, mennyire kultúrálatlanok az emberek.


Sajnos BP-en élek.

2012. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Ezt csak a pestiek hiszik. Koszos,büdös,semmi szép vagy hangulatos nincs benne. Legfeljebb néhány budai rész mondható szépnek.

München pl. valóban szép és hangulatos.

2012. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, hogy az lehetne, de most nem az. A fekvése ugyanis tényleg nagyon jó, de maga a város sajnos tényleg nagyon lerobbant, lehangoló hely, kivéve néhány felkapottabb városrész.
2012. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a német kollégáim mondják azt hogy szép város, persze kihangsúlyozzák hogy csak a nevezetességek előtt mondható szépnek, és a kisebb utcákról meg ilyen kisebb terekről sok panaszt hallottam. Mondták hogy a BKV közül egyedül a villamos az ami kulturáltabb valamivel. A metrón igazából semmi undorító dolgot nem láttak meg a kocsikról is csak annyit mondtak hogy már öregek, de amit valamelyik vasúti pályaudvaron, nem tudom már melyikről beszéltek arról mondták hogy egy rémálom, elhanyagolt épület, meg a váróterem részéről is panaszt hallottam. A vonatokat meg nagyon szidták. Na most visszatérve a fővárosunkra. Mondták hogy szép hely a parlament környéke, a budai vár mondták hogy azért le a kalappal de egyes részeken azt hitték hogy valami kihalt helyen vannak. Szóval én nem tudom miért tartják egyesek szépnek a fővárosunkat, jó igaz szépnek szép, de nagyon koszos, lehangoló a nagy része, én nekem csak apám lakik ott és volt hogy én 2-3 havonta több napra mentem át hozzá mert alapjáraton nem messze lakok onnan (30 km) De én egyedül a külvárosi részét tartom szépnek kulturáltabbnak, pedig apám a belvárosba lakik, igaz szép tiszta környéken de ez csak ritka a nagyon sok közül. Sajnos ez van egy hányadék a fővárosunk SAJNOS.
2012. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szeged 1000x szebb
2012. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, jó, hogy nagyvárosokat kérdeztem.:)
2012. szept. 1. 22:18
 7/11 Antimod ***** válasza:
100%

Remek adottságai vannak, de sajnos nagyon elhanyagolt. Építészetileg is elég ízléstelen, de szerencsére itt még(?) nem keverednek úgy a stílusok, mint pl. Londonban. Ilyen szempontból vigyáznak a városra, de volna még bőven tennivaló.

Budapesten élek, de ha lehet, kerülöm a belvárost, mert semmilyen szempontból nem szívderítő.

2012. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

szerintem egy lepratelep. kiveve par turistak altal is latogatott reszt, azok tenyleg szepek.

laktam amugy Bp-en 8 evet, hala az egnek mar nem ott elek

2012. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs olyan nagyváros ami szép lenne. Voltam már sok helyen, de mindenhol az van, hogy a turistacsalogató helyek szépek, tiszták, a többi meg átlagos, vagy kifejezetten ronda és mocskos.
2012. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem, egy koszos lepratelep. Hála isten nem ott élek és ha nem muszáj be sem teszem s lábam oda.
2012. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!