Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sümeg környékén van állatkert/...

Sümeg környékén van állatkert/vadaspark vagy hasonló gyereknek érdekes látványosság?

Figyelt kérdés
Max. 1 órányi autóútra...
2012. jún. 6. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémben van állatkert. Kb. 60 km-re van Sümegtől, 1 óra alatt kényelmesen ott vagytok.
2012. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, igaz is :-) Köszi! Várom még azért a tippeket, hátha akad közelebbi is esetleg.
2012. jún. 7. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Balatonedericsen van az Afrika Múzeum.

[link]

Kb. 20 km-re van Sümegre.

Nem egy túl nagy szám, de gyerekeknek szerintem érdekes.


Ami még jó lehet gyerekeknek (bár nem tudom, hány éves, azért iskolás kor alatt nem), az a Csodabogyós barlang, ez egy olyan barlang, ami egy erdőben található, gyalogosan lehet megközelíteni, vezetővel látogatható, csúszór-mászós barlang, fejlámpával, stb. Szerintem gyerekeknek nagy élmény!

[link]

A barlang is B.edericsen van.

2012. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár azt nem írtam sajnos, de még csak 1 éves múlt a pici :-) úgyhogy maradunk az állatkertnél.
2012. jún. 7. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi idén nyáron megyünk másfél éves gyerekekkel Sümegre nyaralni.

Tervezzük a veszprémi állatkertet és az edericsi Afrika-parkot is megnézni.

2012. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár régi a kérdés, de mi 2-3 éves gyerekkel mentünk Edericsre és Veszprémbe, mindkettőt élvezte. Edericsen nagyon jó a strand, és az ételek is finomak a büfében. Veszprémben elkövettük a hibát, hogy csak állatkerteztünk, legközelebb a várost is megnézzük.
2019. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!