Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hévízre utazok párommal jövő...

Hévízre utazok párommal jövő héten. Miket érdemes megnézni, hova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Wellnessezni megyünk 3 napra,de nem szeretnénk egész nap a szállodában lenni. Az interneten is nézelődtem miket érdemes meglátogatni,de a tavon,a véderdőn és a városközponton kívül nem találtam semmit. Se egy jó cukrászdát,ahova érdemes beülni,vagy egy múzeumot.... Busszal megyünk Hévízre,tehát ott mindenhova gyalog kell eljutnunk,így a város határánál lévő borospincék sajnos kimaradnak a programból,de ha valahol,közelebb a tóhoz is van borászat,amit érdemes meglátogatni,az is érdekelne. Előre is köszönök minden segítséget

2012. szept. 16. 11:29
 1/5 anonim válasza:
24%
Google segíthet. Amúgy soha nem voltam Hévízen. Nekem a mániám Északkelet-Mo, főleg Miskolc és környéke, Tokaj, Füzér.
2012. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van 1 nagyon jó cukrászda a Kölcsey Ferenc utca és a Széchenyi utca sarkán!
2012. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap óta csak a google köt le,de használható infókat nem gyűjtöttem be,mert szinte minden oldalon ugyan azok vannak. Miskolc és környéke tényleg gyönyörű,sokszor jártam már ott,de Hévízen még soha,most itt az ideje :)

A cukrászdás tippet köszönöm,fel is írtam magamnak :)

2012. szept. 16. 12:02
 4/5 anonim válasza:
Van egy városnéző kisvonat. Ha még ilyenkor is jár, mindenképpen érdemes befizetni rá. Körbevisz a városon, ráadásul ki lehet menni Egregyre, majd egy későbbivel vissza. Egregyen nagyon finom borok vannak (pl. cserszegi fűszeres), több pincébe be lehet térni. Amikor mi voltunk, ebédelni is lehetett. Jó pihenést!
2012. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A város határánál lévő borospincék, gyalogosan kb. 25 perces sétával elérhetők - kényelmesen teljesíthető távolság. Ha még sincs kedvük sétálni, akkor az előttem említett Dottó remek lehetőség, hogy kijussanak Egregyre. A városban több építészeti látványosság található, a Sétáló utca és a belváros tele van kávézókkal, sőt a Sétáló utcán található a múzeum és a mozi is. A város weboldalát meglátogatta már? Ajánlom figyelmébe, rengeteg lehetőség, információ megtalálható rajta. Külön figyelmet érdemel és érdemes meglátogatnia termelőin piacot (kedd és szombat délelőtt, és csütörtökön délután tart nyitva).

Remélem tudtam segíteni :)

2012. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!