Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit gondoltok az új BKV-s...

Mit gondoltok az új BKV-s hajójáratokról? Használjátok őket rendszeresen tömegközlekedésre?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert autóval járok, de a rakpartról látom, hogy mindig vannak rajta, hétvégén pedig tele szokott lenni. Szerintem bejött a bkv-nak.
2012. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem inkább kirándulós feelingje van, mint tömegközlekedéses.

Mellesleg halál lassúak és aki nem tudja hol keresse, sok helyen nem találja meg a kikötőket(szerintem).

2012. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Pár héttel az indítása után voltam. 4 hajóból egyre se fértünk fel, pedig a sorban 3an álltak előlünk. Ja, és emellett még fél órákat késtek. Gondolom, most már kicsit kevesebben vannak rajta, de már ekkor elment a kedvem az egésztől.
2012. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam használni rendszeresen. Mivel a munkahelyem Újpesten van a lakásom meg dél-Budán, így nekem pont útba esik és az indulási ideje is nagyjából megfelelő (nem kell rá túl sokat várni, de azért van időm akkor is, ha kicsit késve érnék oda). Persze sokkal lassabb, mintha a többi tömegközlekedési eszközzel mennék, de általában heti egyszer utazok rajta, de szigorúan csak lefelé, mert folyásiránnyal szemben tényleg embertelenül lassú, lefelé még viselhető. Emellett ha néha úgy alakul, hogy a belvárosban van dolgom, és megyek hazafelé, és látom, hogy jön, akkor szintén szoktam vele menni, de csak hétköznap, mert bérletem van, pluszba meg nem fizetek még 400Ft-ot.
2012. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!