Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyibe kerül a volán buszra...

Mennyibe kerül a volán buszra a havi bérlet 10 km-re?

Figyelt kérdés
a problémám az, hogy a volán oldalán nem találok ilyesmit, és nem szoktam buszozni, főleg volánnal, de az új munkám megkívánja.A városomban (Fertőszentmiklós) egyik feléről a másikra kell eljutnom, ami ugyan nem 10 km, de reggel olyan jegyet kaptam csak, mert az 5 km-es megszűnt..Valaki tudna segíteni abban, hogy mennyibe kerülhet a havibérlet, és hol kell megvenni? Milyen messzire utazhatok vele, és bármerre mehetek egy 10 km-es távon belül? Vagy hogy is működik ez? Hálásan köszönöm előre is :)

2012. szept. 19. 17:40
 1/6 anonim válasza:
Nekem 30 km-re 2150 Ft-ba kerül. Miskolcon az autóbusz-állomáson (Búza téren) vettem.
2012. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy csak jegyben szűnt meg az 5 km-es bérletben megmaradt. Így ha 5km-es távig mennél akkor kapsz 5 km-es bérletet.

Az árat a korábbi hozzászólásba belinkelt oldalon megtalálod.

És viszonylatra adják, kell hozzá egy viszonylatigazoló lap is az azon feltűntetett viszonylatban utazhatsz vele, és nem 10 km-es körben.

2012. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
1000 ft körül.
2012. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 6000 Ft :( A jegy pedig 250 Ft
2012. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!! :)
2012. okt. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!