Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Németország mely vidékeiről...

Németország mely vidékeiről szeretnek leginkább hazánkba jönni - akár házat, ingatlant is venni?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges, pontos tartomány, régiók vagy akár városok megnevezését kérném szépen! (Ausztria, Svájc is érdekelne ilyen szempontból, ha van valakinek tapasztalata ebben.) Köszönettel előre is.

2012. szept. 21. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2012. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a volt NDK területéről. A Balatonra is azoknak a gyerekei jönnek ide, akik itt jártak fiatal korukban. Ők szerintem jobban ismerik Mo.-t.
2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak: kérlek ne írj ilyen badarságot! (Nem láttál még itt német üdülő vendégeket, német rendszámú autókat, turistabuszokat...?). Várnám tapasztaltabbak, idegenforgalomban jártasak értelmes válaszait - kösz.
2012. szept. 23. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok: tereszetesen láttam már németeket MO-on, de OLYAN nincs, hogy egy meghatározott területröl jönnének. Akinek ott sok pénze van, az máshová megy, akinek egész kevés, az marad otthon, akiknek meg valamivel több, megy a keleti országokba: Magyarország, Horvátország, Bulgária, stb

tehát ez pénztöl függ és nem attól, hogy hol lakik.

2012. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. Ez így mind igaz, amit írsz, de én el tudom képzelni, hogy a svábok akkor is spórolnak, ha van pénzük....:))
2012. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a svábok, hanem az összes német...
2012. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valami alakul a válaszokból - de lehetne még területileg pontosítani? (Pl. mely testvérvárosokból járnak szívesen, egyéb közösségi, kulturális kapcsolatok hol, kikkel működnek jól...?)
2012. szept. 25. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt a testvérvárosok listája:


[link]

2012. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végignéztem a listát, öt város van köztük, ami a volt ndk területén van. A többi az mind Wessi...:))
2012. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az erőfeszítéseket, de a kérdés arra vonatkozott ugye pl., hogy MELY testvérvárosokkal működik jól... (Még reménykedem, hogy ír egy tapasztalt idegenforgalmi vagy vendéglátós szakember, idegenvezető is.)
2012. szept. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!